• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » رویانیان: دیگر در کار دنيزلی دخالت نمی کنم
  کد خبر : 241132

  رویانیان: دیگر در کار دنيزلی دخالت نمی کنم

  رویانیان: دیگر در کار دنيزلی دخالت نمی کنمReviewed by Aryan on Dec 26Rating: سردار رویانیان در گفتگو با فوتبال آنلاین با بیان این مطلب افزود: تاکنون هر چه دخالت در مسائل باشگاه پرسپولیس داشتم قابل توجه بود اما این بار دیگر در کارهای مصطفی دنيزلی دخالت نمی کنم. وی ادامه داد: می دانم دوستان پرسپولیس…

  رویانیان: دیگر در کار دنيزلی دخالت نمی کنمReviewed by Aryan on Dec 26Rating:

  سردار رویانیان در گفتگو با فوتبال آنلاین با بیان این مطلب افزود: تاکنون هر چه دخالت در مسائل باشگاه پرسپولیس داشتم قابل توجه بود اما این بار دیگر در کارهای مصطفی دنيزلی دخالت نمی کنم.

  وی ادامه داد: می دانم دوستان پرسپولیس خیلی کنجکاو هستند رقم مالی قرارداد را بدانند که ابتدا باید بگویم مدت قرارداد 18 ماه بود و خود آقای مصطفی دینزلی تمایلی به افشای رقم قرارداد ندارد.

  سردار رویانیان افزود: برخی ها که می گویند رقم قرارداد 3 میلیون دلار است صحت ندارد و زمانی که یک بازیکن ساده رقم قراردادش را نمی گوید چرا آقای دنيزلی باید این کار را بکند.

  مصطفی دینزلی نیز در این زمینه افزود: رقم قرارداد من به عنوان کارشناس تلویزیونی در شبکه های ورزشی ترکیه با رقم قرارداد پرسپولیس برابری می کند و از اینکه هواداران سرخپوشان تهرانی ها از حضور من خشنود هستند ابراز خشنودی می کنم.

  وی ادامه داد: من برای تقویت باشگاه پرسپولیس به اینجا آمده و برای ارزشهای مادی در خدمت آقای رویانیان نیستم و این در حالیست که پدرخانم من کسالت داشتند

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.