• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » گارسون های نینجا در یک رستوران +عکس
  کد خبر : 240352

  گارسون های نینجا در یک رستوران +عکس

  گارسون های نینجا در یک رستوران +عکسReviewed by Aryan on Dec 25Rating: به نقل از باشگاه خبرنگاران، گارسون های این رستوران با فنون نینجاها از مشتری های خود پذیرایی می کنند. از جمله معروفترین غذاهای این رستوران صدف های حلزونی با سیر و کره است که دارای فیتیله ای مخصوص است که بعد از روشن…

  گارسون های نینجا در یک رستوران +عکسReviewed by Aryan on Dec 25Rating:

  به نقل از باشگاه خبرنگاران، گارسون های این رستوران با فنون نینجاها از مشتری های خود پذیرایی می کنند. از جمله معروفترین غذاهای این رستوران صدف های حلزونی با سیر و کره است که دارای فیتیله ای مخصوص است که بعد از روشن کردن آن صدف ها شعله ور می شوند.

  از دیگر غذاهای این رستوران، سوپ گوشت صدف است که بر روی میز شما با حرارتی بسیار زیاد پخته می شود. اگر از ناراحتی قلبی رنج می برید به این رستوران نروید چون در ابتدای کار بایستی وارد یک آسانسور تاریک شوید که توسط دو نینجای سیاه پوش که به شمشیر مسلح هستند محافظت می شود و این نینجاها ناگهان به سمت شما برگشته و فریاد می زنند.

  در طول زمان صرف غذا نیز این گارسون های عجیب دست به اقدامات عجیبی می زنند که شاید باعث ترسیدن شما شود. در مورد نینجاها بایستی گفت که این افراد مبارزانی ژاپنی در دوران قرون وسطا بودند که به علت تمرینات سخت دارای مهارت های عجیبی مثل غیب شدن یا راه رفتن بر روی آب بودند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.