• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » همكاری با VOA و BBC ، همكاری با سرویس های امنیتی دشمن است
  کد خبر : 23823

  همكاری با VOA و BBC ، همكاری با سرویس های امنیتی دشمن است

  همكاری با VOA و BBC ، همكاری با سرویس های امنیتی دشمن استReviewed by Aryan on Oct 22Rating: فرمانده نیروی انتظامی گفت: همكاری بازیگران و مستندسازان و غیره با شبكه های ماهواره ای منوط به دریافت مجوز و هماهنگی با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. سردار اسماعیل احمدی مقدم با اشاره به حضور برخی…

  همكاری با VOA و BBC ، همكاری با سرویس های امنیتی دشمن استReviewed by Aryan on Oct 22Rating:

  فرمانده نیروی انتظامی گفت: همكاری بازیگران و مستندسازان و غیره با شبكه های ماهواره ای منوط به دریافت مجوز و هماهنگی با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

  سردار اسماعیل احمدی مقدم با اشاره به حضور برخی از بازیگران در شبكه های ماهواره ای با بیان اینكه پلیس بر طبق قانون عمل می كند، گفت: افرادی كه مایل به فعالیت در این شبكه ها هستند باید با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هماهنگ و مجوزهای لازم را كسب كنند و هر كسی كه مجوز لازم را نداشته باشد، نمی تواند در داخل و خارج مرزهای ایران كار تولیدی انجام داده یا دفتر نمایندگی دایر كند.

  وی با بیان اینكه شبكه های ماهواره ای فارسی زبان در خارج از كشور با اهداف مختلف تاسیس و بر اساس مقررات كشورهای تاسیس كننده فعالیت می كنند، گفت: طبیعتا مقرراتی در مورد همكاری با این شبكه های ماهواره ای وجود دارد.

  فرمانده نیروی انتظامی افزود: همكاری مستندسازان، بازیگران و … با این شبكه های ماهواره ای منوط بر آن است كه آن شبكه ها اهدافی را علیه نظام در داخل كشور تعقیب نكنند.

  به گفته احمدی مقدم، اگر این شبكه ها برنامه ای علیه نظام بسازند، طبیعتا همراهی با آنان مشكل دارد.

  VOA و BBC بازوهای دستگاه های اطلاعاتی آمریكا هستند

  احمدی مقدم شبكه های VOA و BBC را بازوهای دستگاه های اطلاعاتی آمریكا نظیر سیا و … عنوان كرد و گفت: همكاری با این شبكه ها همكاری با رسانه نیست، بلكه همكاری با سرویس های امنیتی دشمن است كه طبعا در این موارد وزارت اطلاعات نظارت و برخوردهای لازم را دارد.

  فرمانده نیروی انتظامی در خاتمه بار دیگر خاطرنشان كرد: هر فردی كه مایل است به هر نحوی با شبكه های ماهواره ای همكاری كند باید با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هماهنگ و مجوزهای لازم را در این راستا كسب كند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.