• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » «5.5 تن گل یاس» مهریه یک زن
  کد خبر : 237092

  «5.5 تن گل یاس» مهریه یک زن

  «5.5 تن گل یاس» مهریه یک زنReviewed by Aryan on Dec 25Rating: مشکل پیدا کردن 5.5 تن گل یاس برای مردی که زنش مهریه می‌خواهد، زنی از شوهرش درخواست 500 سکه طلا کرد، برخورد خودرو سواری با پایه دوربین راهنمایی و رانندگی، اتوی روشن خانه را به آتش کشید، تصادف مرگبار پژو و مامور قلابی…

  «5.5 تن گل یاس» مهریه یک زنReviewed by Aryan on Dec 25Rating:

  مشکل پیدا کردن 5.5 تن گل یاس برای مردی که زنش مهریه می‌خواهد، زنی از شوهرش درخواست 500 سکه طلا کرد، برخورد خودرو سواری با پایه دوربین راهنمایی و رانندگی، اتوی روشن خانه را به آتش کشید، تصادف مرگبار پژو و مامور قلابی 110 تن گوشت و مرغ سرقت کرد برخی از اخبار حوادث سوم دی ماه را تشکیل می‌دهند.

  مهریه یک زن: 5.5 تن گل یاس؛ مرد: نمی توانم 5.5 گل یاس پیدا کنم

  زنی با مراجعه به دادگاه خانواده 2 (ونک) دادخواست مهریه خود را به قاضی حسن عموزادی رئیس شعبه 268 این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد. 

  زن در حضور قاضی این شعبه با بیان اینکه مهریه‌ام 5/5 تن گل یاس است اظهار داشت: تنها مهریه‌ام را خواسته و قصد جدایی ندارم چون زندگی‌ام را دوست دارم.

  وی ادامه داد: شوهرم باید این میزان مهریه را بپردازد و هیچ چیز دیگری جزء این مهریه را از او نخواسته و قبول نمی‌کنم در واقع شوهرم نباید خود را خسته کند بلکه باید حق مرا بدهد و به این موضوع فکر نکند.

  مرد در دادگاه خانواده حضور داشت و با اشاره به اینکه حدود 6 سال از زندگی مشترکمان می‌گذرد، گفت: حاضرم به خاطر آینده فرزند 4 ساله‌ام و حفظ زندگی‌ام مهریه همسرم را بپردازم ولی نمی‌دانم به چه شکل آن را تهیه کنم.

  وی ادامه داد: حاضرم یک خانه مسکونی به نام همسرم کنم ولی این مهریه که 5/5 تن گل یاس است را ندهم چون احساس می‌کنم که این مهریه از خانه مسکونی گران‌تر است.

  مرد با بیان اینکه من و همسرم با یکدیگر هیچ اختلافی نداریم، گفت: وقتی یافتن گل محمدی با چنین ابعادی به میزان 5/5 تن سخت است، گل یاس با آن اندازه کوچک بسیار سخت‌تر است بنابراین نمی‌توانم مهریه همسرم را به این شکل بدهم.

  زن با بیان اینکه شوهرم مرا دوست دارد و همان مهریه‌ای که من خواستم را می‌دهد، اظهار داشت: 5/5 تن گل یاس زیاد هم گران نمی‌شود بنابراین شوهرم می‌تواند آن را پرداخت کند.

  وی بیان کرد: می‌خواهم مهریه که حقم است را شوهرم به راحتی و بدون وقفه بپردازد و افتخار کند که بعد از گذشت 6 سال از زندگی مشترکمان آن را پرداخته است و ما مشکلی نداریم.

  قاضی این شعبه بعد از شنیدن اظهارات طرفین، مرد را محکوم به پرداخت مهریه زن که 5/5 تن گل یاس بود، کرد و تعیین میزان قیمت مهریه را به خاطر اصرار مرد از کارشناسی خواهان شد. (فارس)

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • mitra

   وا مسخره!!!! نمیخواد جدا شه بعدم 5.5 تن گل میخواد مرض داره زنه؟؟؟ مجبوره مگه؟موقع مهریه نوشتن اینا چیکار میکردن؟؟؟ منطق هم خوب چیزیه!!!! هیچ کس رو مهریه نوشتن نظارت نمی کنه؟؟؟

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.