• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , گوناگون » اسرائیل تجهیزات کنترل اینترنت به ایران فروخته است!
  کد خبر : 236101

  اسرائیل تجهیزات کنترل اینترنت به ایران فروخته است!

  اسرائیل تجهیزات کنترل اینترنت به ایران فروخته است!Reviewed by Aryan on Dec 24Rating: دیپلماسی ایرانی نوشت: با گذشت ماه‌ها از ماجرای شرکت برادران افر که بنا بر ادعای آمریکا در فروش تانکر نفتی – محصول تحریم شده از سوی آمریکا برای ایران- به جمهوری اسلامی نقش داشتند، اکنون موضوع فروش تجهیزات نظارت بر اینترنت از…

  اسرائیل تجهیزات کنترل اینترنت به ایران فروخته است!Reviewed by Aryan on Dec 24Rating:

  اسرائیل و ایران

  دیپلماسی ایرانی نوشت: با گذشت ماه‌ها از ماجرای شرکت برادران افر که بنا بر ادعای آمریکا در فروش تانکر نفتی – محصول تحریم شده از سوی آمریکا برای ایران- به جمهوری اسلامی نقش داشتند، اکنون موضوع فروش تجهیزات نظارت بر اینترنت از سوی یک شرکت اسرائیلی به ایران مطرح شده است.

  این در حالی است که ایران و اسراییل هرگونه روابط تجاری را با یکدیگر تکذیب کرده و اخیرا نیز تنش‌ها بین دو کشور به اوج خود رسیده است.

  به گزارش خبرگزاری بلومبرگ، شرکت آلوت اسراییل از طریق زیرمجموعه‌ای دانمارکی، این تجهیزات را به ایران انتقال داده است. بنابراین گزارش، تجهیزات برای شرکت پخش کننده در دانمارک ارسال شده‌اند و این تجهیزات پس از بسته‌‌بندی مجدد به ایران فرستاده شده‌اند.

  این در حالی است که سه کارمند سابق آلوت ادعا کرده‌اند که این شرکت به خوبی از مقصدی که قرار است تجهیزات به آن ارسال شوند، آگاهی داشته است. با این حال مقامات این شرکت اسرائیلی در گفت و گو با خبرگزاری بلومبرگ ادعا کرده‌اند که از مقصدی که قرار است این تجهیزات به آن ارسال شوند، مطلع نبوده‌اند.

  گفتنی است این تجهیزات در نظارت بر اینترنت، ایمیل و اطلاعات شخصی یا بازداشتن کاربران از دسترسی به وب کارآیی دارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.