• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » در این سايت كنترل كيفيت هوا را باید تخته کرد
  کد خبر : 234329

  در این سايت كنترل كيفيت هوا را باید تخته کرد

  در این سايت كنترل كيفيت هوا را باید تخته کرد Reviewed by Aryan on Dec 23Rating: اين روزها ديگر سايت شركت كنترل كيفيت هواي شهرداري تهران منبع قابل اعتمادي براي اطلاع‌رساني به شهروندان در خصوص وضعيت آلودگي هوا نيست. شهرونداني كه هر روز براي آگاهي از ميزان آلودگي هواي شهرشان به اين سايت مراجعه مي‌كنند…

  در این سايت كنترل كيفيت هوا را باید تخته کرد Reviewed by Aryan on Dec 23Rating:
  اين روزها ديگر سايت شركت كنترل كيفيت هواي شهرداري تهران منبع قابل اعتمادي براي اطلاع‌رساني به شهروندان در خصوص وضعيت آلودگي هوا نيست.

  سايت كنترل كيفيت هوا

  شهرونداني كه هر روز براي آگاهي از ميزان آلودگي هواي شهرشان به اين سايت مراجعه مي‌كنند در نهايت ناباوري متوجه مي‌شوند كه اطلاعات موجود در اين سايت مربوط به يك ماه گذشته است و از آن زمان تاكنون اطلاعات و گزارش‌هاي سايت به‌روز رساني نشده است.

  مسوولان روابط عمومي شركت كنترل كيفيت هواي شهرداري تهران مي‌گويند مشكل به وجود آمده به دليل اقدامات ساختاري است كه طي چند هفته اخير براي تغيير شكل سايت در حال انجام است و بزودي اين نقص برطرف خواهد شد، اما همين موضوع طي روزهاي اخير شهرونداني را كه براي كسب اطلاع از وضعيت آلودگي هوا به سايت شركت كنترل كيفيت هوا مراجعه مي‌كنند با مشكل مواجه كرده است.

  آنها هر چند تاكيد مي‌كنند كه با وجود اين مشكل اطلاع‌رساني به شهروندان درباره وضعيت آلودگي هوا تعطيل نشده و روزانه در چند نوبت اخبار آلودگي هوا از طريق راديو سلامت و راديو صداي شهر به گوش شهروندان مي‌رسد، اما واقعيت اين است كه اين نوع اطلاع‌رساني نمي‌تواند به هيچ وجه نقص به وجود آمده در آگاه‌سازي شهروندان آن هم در شرايط حساس و ويژه فعلي آلودگي هوا را جبران كند.

  هرچند شايد مسوولان شركت كنترل كيفيت هواي شهرداري تهران ادعا كنند كه تعداد محدودي از شهروندان براي اطلاع‌رساني از وضعيت آلودگي هوا به سايت اين شركت مراجعه مي‌كنند و مشكل به وجود آمده شايد چندان محسوس نباشد، اما به هر حال بايد اين حق به شهروندان داده شود كه هركس با توجه به ابزار و امكاناتي كه در اختيار دارد شيوه دريافت اطلاعات مورد نياز را خود انتخاب كند.

  به روز نشدن يكماهه اطلاعات و گزارش‌هاي وضعيت آلودگي هوا آن هم در شركت كنترل كيفيت هواي شهرداري و در شرايط فعلي كه همواره از منابع رسمي و مورد استناد شهروندان براي كسب اطلاع از وضعيت آلودگي محسوب مي‌شود نقصي است كه مسوولان اين شركت بايد هرچه سريع‌تر نسبت به رفع آن اقدام كنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.