• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دانشگاه » صدور اینترنتی ریزنمرات دانشجویان دانشگاه آزاد
  کد خبر : 233639

  صدور اینترنتی ریزنمرات دانشجویان دانشگاه آزاد

  صدور اینترنتی ریزنمرات دانشجویان دانشگاه آزادReviewed by Aryan♥ on Dec 22Rating: معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از فراهم شدن امكان صدور اینترنتی ریزنمرات دانشجویان این دانشگاه خبر داد. به گزارش ایرنا’، ‘محمود رضا اسفندیار’ روز پنج شنبه در گردهمایی سراسری معاونان دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: دانشجویان تاكنون برای دریافت ریزنمرات خود مجبور به رفت و…

  صدور اینترنتی ریزنمرات دانشجویان دانشگاه آزادReviewed by Aryan♥ on Dec 22Rating:

  معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از فراهم شدن امكان صدور اینترنتی ریزنمرات دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

  به گزارش ایرنا’، ‘محمود رضا اسفندیار’ روز پنج شنبه در گردهمایی سراسری معاونان دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: دانشجویان تاكنون برای دریافت ریزنمرات خود مجبور به رفت و آمدهای درون و برون شهری و صرف هزینه و وقت زیادی می شدند كه خوشبختانه با اینترنتی شدن این فرآیند، دانشجو می تواند از محل منزل خود به سایت مربوطه وارد شده و پس از واریز اینترنتی وجه تعیین شده، فرم درخواست را تكمیل كند.

  وی ادامه داد: دانشگاه پس از بررسی درخواست دانشجو، ریزنمرات وی را صادر كرده و پس از گرفتن امضای مسوولان مربوطه، ریزنمرات نهایی را به نشانی دانشجو از طریق پست ارسال خواهد كرد.

  اسفندیار راه اندازی امضای دیجیتال برای حذف كامل مكاتبات دستی را از دیگر برنامه های دردست اقدام دانشگاه آزاد برشمرد و گفت: با تكمیل این طرح، حجم مراجعات حضوری دانشجویان به واحدهای مختلف دانشگاه به حداقل خواهد رسید.

  وی صرفه جویی در وقت، هزینه، كاهش مسافرت های درون و برون شهری، تسهیل و تسریع در روند امور دانشجویان را از جمله مزایای مكانیزه كردن خدمات دانشگاهی عنوان كرد.

  اسفندیار خاطرنشان كرد: مدارك دانشگاه آزاد با شكل ظاهری جدید برای فارغ التحصیلان صادر می شود و دانش آموختگان قبلی دانشگاه نیز می توانند برای تعویض مدارك قدیمی خود با مدارك جدید درخواست بدهند.

  به گفته وی، هیات سنجش و نظارت مناطق دانشگاه آزاد به منظور نظارت بر عملكرد و خدمات حوزه دانشجویی در مناطق این دانشگاه به زودی راه اندازی خواهد شد.

  ششمین گردهمایی معاونان دانشجویی واحدهای دانشگاه آزاد به میزبانی واحد علوم و تحقیقات تهران برگزار شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.