• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » مناطق دیدنی ایران » پياده‌روي در دريا
  کد خبر : 232751

  پياده‌روي در دريا

  پياده‌روي در درياReviewed by Aryan♥ on Dec 22Rating: شايد پياده‌روي و قدم زدن در دل دريا تجربه بكري باشد كه كمتر كسي از ما تجربه‌اش كرده باشد؛ تجربه‌اي هيجان‌انگيز كه تحققش تنها در جزاير ناز جزيره قشم فراهم مي‌شود. به همين خاطر مي‌خواهيم با بال خيالتان با ما همراه شويد تا بتوانيد لذت حضور در…

  پياده‌روي در درياReviewed by Aryan♥ on Dec 22Rating:

  شايد پياده‌روي و قدم زدن در دل دريا تجربه بكري باشد كه كمتر كسي از ما تجربه‌اش كرده باشد؛ تجربه‌اي هيجان‌انگيز كه تحققش تنها در جزاير ناز جزيره قشم فراهم مي‌شود.

  به همين خاطر مي‌خواهيم با بال خيالتان با ما همراه شويد تا بتوانيد لذت حضور در آن مكان را تصور كنيد و در اولين فرصت هم دلتان را به دريا بزنيد و راهي جزيره شويد تا بتوانيد خودتان را هم به دريا بزنيد و كلي براي ما دعا كنيد.

  جزاير ناز در 22 كيلومترى شهر قشم قرار دارند. اينجا تنها محلى است كه مي‌توانيد با پاى پياده يا با خودروى شخصى‌تان به اندازه يك كيلومتر در داخل آب‌هاى نيلگون خليج فارس پيش‌روي كنيد.

  اين جزاير با حدود سه هكتار وسعت به دليل مسطح بودن و نداشتن ساحل شني و با توجه به ديواره‌هاى صخره‌اى پنج تا 10 مترى خود، هنگام جذر آب و هنگامى كه پسروى آب دريا كامل مى‌شود، با ايجاد باريكه‌اى از خشكى به ساحل قشم متصل مى‌شود.

  هر چند زمان اين اتفاق كوتاه است، اما در همين مدت مى‌توانيد از بلنداى آن، تنگه هرمز، جزيره لارك و همه زيبايى‌هاى عالم خلقت را از دل پهنه آبى خليج فارس نظاره كنيد و خود را غرق در شادي و خوشبختي بيابيد.

  آرامش و زيبايى جزاير ناز از يك سو و وجود صدف‌ها و مرجان‌هايى كه در طرح‌ها و رنگ‌هاى مختلف و متنوع در اطراف اين جزاير ديده مى‌شود، از سوى ديگر بر زيبايى منطقه و هيجان شما براي تماشاي اين همه هنرنمايي خالق خوش‌نگار بر بوم زمين خواهد افزود.

  صبر كنيد! هنوز سفرتان به پايان نرسيده!… آب بزودي بالا خواهد آمد و با بالا آمدن آب دريا، صحنه‌اي هيجان‌انگيزتر شما را در برخواهد گرفت چراكه خود را در پهنه‌اى از آب دريا بدون وجود جاده‌اى براى خروج از آن گرفتار مى‌بينيد و مي‌توانيد بدون نگرانى از اين شرايط تا جذر مجدد آب به تماشاى قسمت‌هاى مختلف جزاير ناز و همه زيبايى‌هايش بنشينيد.

  فقط اگر دريا شما را با خود به ناكجاآبادش برد يا هيجان تماشاي اين صحنه‌هاي بكر و زيبا چراغ آمپر فشارتان را سوزاند و كار دستتان داد، ما بي‌تقصيريم. از همين حالا گفته باشيم.

  راستي تا يادمان نرفته بگوييم اگر اهل غواصي هم هستيد وجود سايت‌هاى بكر و منحصر به فرد براى غواصى در محدوده جزاير در انتظارتان نشسته است.

  منبع:جام جم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.