• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » آمار فروش فيلم‌هاي ايراني در تهران
  کد خبر : 23274

  آمار فروش فيلم‌هاي ايراني در تهران

  آمار فروش فيلم‌هاي ايراني در تهرانReviewed by Aryan on Oct 21Rating: قطبي از دفتر پخش «فيلميران» در گفت‌و‌گويي با خبرنگار بخش سينمايي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره آمار فروش فيلم‌هاي روي پرده گفت: تا شب گذشته ـ 28 مهر‌ماه ـ «سعادت آباد» به كارگرداني مازيار ميري كه در تهران 25 سالن سينما در اختيار دارد…

  آمار فروش فيلم‌هاي ايراني در تهرانReviewed by Aryan on Oct 21Rating:

  قطبي از دفتر پخش «فيلميران» در گفت‌و‌گويي با خبرنگار بخش سينمايي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره آمار فروش فيلم‌هاي روي پرده گفت: تا شب گذشته ـ 28 مهر‌ماه ـ «سعادت آباد» به كارگرداني مازيار ميري كه در تهران 25 سالن سينما در اختيار دارد به فروش 235 ميليون توماني دست يافته است.

  «سعادت آباد» از 20 مهرماه اكران خود را بدون در اختيار داشتن سينما «آزادي» به عنوان سرگروه، آغاز كرد و تاكنون 9 روز از اولين نمايش آن مي‌گذرد.

  وي همچنين درباره آمار فروش «زنان ونوسي و مردان مريخي» و «زندگي با چشمان بسته» هم ادامه داد:«زنان ونوسي مردان مريخي» به كارگرداني كاظم راست گفتار كه هنوز در تهران 11 سينما دارد به فروش 835 ميليون توماني رسيده است و «زندگي با چشمان بسته» رسول صدرعاملي نيز با 440 ميليون تومان نمايش خود را در تهران به پايان رساند.

  فرجي مدير پخش حوزه هنري نيز در گفت‌وگويي با ايسنا درباره فروش فيلم سينمايي «يه حبه قند» گفت: اين فيلم اكنون در تهران 18 سينما در اختيار دارد و در مدت اكران خود كه حدود 9 روز از آن مي‌گذرد، 125 ميليون تومان فروخته است.

  وي همچنين درباره فروش دو روز اول «راه آبي ابريشم» كه از چهارشنبه 27 مهرماه اكران شده است نيز تصريح كرد: اين فيلم اكنون در 22 سينماي تهران به نمايش در مي‌آيد و در دو روز اول خود 10 ميليون تومان فروش داشته است.

  پاكستاني از دفتر «هدايت فيلم» هم درباره فروش «شيش و بش» و «سوت پايان» اظهار كرد: فروش «شيش و بش» بهمن گودرزي با 23 سالني كه در اختيار دارد به مرز يك ميليارد و 100 ميليون تومان نزديك شده است. همچنين فروش شهرستان‌هاي اين فيلم‌ تا شب گذشته از 570 ميليون تومان گذشته است.

  با احتساب فروش تهران و شهرستان «شيش و بش»، اين فيلم در طول مدت اكران خود به فروش يك ميليارد 680 ميليون توماني رسيده است.

  وي همچنين درباره آمار فروش «سوت پايان» كه اكران آن هنوز در شهرستان‌ها ادامه دارد نيز عنوان كرد:فروش تهران و شهرستان «سوت پايان» به كارگرداني نيكي كريمي به مرز 300 ميليون تومان نزديك شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.