• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » نصرتي از 9 اسفند بازي مي‌کند
  کد خبر : 231712

  نصرتي از 9 اسفند بازي مي‌کند

  نصرتي از 9 اسفند بازي مي‌کندReviewed by Aryan on Dec 21Rating:  کمیته استیناف فدراسیون فوتبال حکم خود در خصوص محرومیت دو بازیکن خاطی تیم فوتبال پرسپولیس صادر کرد که در مجموع 20 ماه از محرومیت آنان کاسته شد. پس از آنکه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در تاریخ 15 آبان‌ماه رای به محرومیت 10 و 20…

  نصرتي از 9 اسفند بازي مي‌کندReviewed by Aryan on Dec 21Rating:
   کمیته استیناف فدراسیون فوتبال حکم خود در خصوص محرومیت دو بازیکن خاطی تیم فوتبال پرسپولیس صادر کرد که در مجموع 20 ماه از محرومیت آنان کاسته شد.

  پس از آنکه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در تاریخ 15 آبان‌ماه رای به محرومیت 10 و 20 ماهه شیث رضایی و محمد نصرتی از همراهی تیم فوتبال پرسپولیس داد، امروز چهارشنبه و در فاصله 45 روز پس از صدور این رای کمیته استیناف پاسخ درخواست تجدیدنظرخواهی باشگاه پرسپولیس، شیث رضایی و محمد نصرتی را داد.

  در خصوص پرونده تجدید نظرخواهی باشگاه پرسپولیس، شیث رضایی و محمد نصرتی به رای شماره 724 کمیته انضباطی که در تاریخ 15 آبان 90 صادر شده بود، کمیته استیناف حکمش را در این باره به این صورت اعلام کرد:

  به این دلیل که عمل ارتکابی مرتکبین منطبق با بند یک ماده 42 آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال نبوده است، حکم صادره از سوی کمیته انضباطی نقض و به استناد بند “الف” ماده 22 از همان آیین نامه، حکم بر محرومیت شیث رضایی به مدت شش ماه و محمد نصرتی به مدت چهار ماه از شرکت در مسابقات رسمی فوتبال کشور و نیز هر یک به پرداخت مبلغ یکصد میلیون ریال جریمه نقدی صادر شد.

  بدین ترتیب و با توجه به اینکه محمد نصرتی و شیث رضایی از تاریخ 9 آبانماه از سوی کمیته انضباطی با محرومیت مواجه شده بودند، نصرتی از 9 اسفندماه 1390 و شیث رضایی از 9 اردیبهشت 1391 می‌توانند تیم فوتبال پرسپولیس را در مسابقات داخلی و خارجی همراهی کنند.

  بر مبنای رای کمیته انضباطی شیث رضایی به 30 میلیون تومان جریمه و 20 ماه محرومیت (چهار ماه برای ارتکاب عمل زننده و 16 ماه برای جریحه‌دار نمودن اخلاق عمومی) محکوم شده و برای محمد نصرتی نیز 30 میلیون تومان جریمه و 10 ماه محرومیت (چهار ماه ارتکاب عمل زننده و 6 ماه برای جریحه دار شدن اخلاق عمومی) در نظر گرفته شده بود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.