• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » راز بچه‌شیرهای تهران لو رفت
  کد خبر : 231604

  راز بچه‌شیرهای تهران لو رفت

  راز بچه‌شیرهای تهران لو رفتReviewed by Aryan on Dec 21Rating: معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست از راز سربه‌مهر پیدا‌شدن بچه شیرها در تهران پرده برداشت.  اصغر محمدی فاضل در گفت‌وگو با فارس درخصوص جزئیات تازه در مورد پیدا‌شدن بچه شیرهای پایتخت اظهار داشت: این سه بچه شیر در واقع از مبدأ بابلسر…

  راز بچه‌شیرهای تهران لو رفتReviewed by Aryan on Dec 21Rating:

  معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست از راز سربه‌مهر پیدا‌شدن بچه شیرها در تهران پرده برداشت. 

  اصغر محمدی فاضل در گفت‌وگو با فارس درخصوص جزئیات تازه در مورد پیدا‌شدن بچه شیرهای پایتخت اظهار داشت: این سه بچه شیر در واقع از مبدأ بابلسر به اصفهان در حال انتقال بودند که از نظر ما این حمل و نقل غیرقانونی و بدون اخذ مجوز از سازمان حفاظت محیط زیست بوده است. 

  وی ادامه داد: بنابراین اگر این افراد توسط پلیس راه متوقف می‌شدند، قطعاً در مورد آنها اعمال قانون می‌شد یا اگر وارد شهر می‌شدند و گشت‌های نیروی انتظامی این خودرو را متوقف می‌کردند، قطعاً برخورد قانونی صورت می‌گرفت. 

  محمدی‌فاضل افزود: بر اساس اطلاعات ما این بچه‌‌شیرها توسط یک خودرو و یک یدک‌کش اسب‌کش در حال منتقل شدن از بابلسر به اصفهان بودند که یا به دلیل باز شدن در یدک‌کش و یا به دلیل باز شدن منفذی در دیواره یدک‌کش این سه قلاده شیر در طول مسیر در شهر تهران خارج می‌شود که دو قلاده پیدا شد و قلاده سوم نیز بر اثر تصادف کشته شد. 

  معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست ادامه داد: سه قلاده شیر دیگر که جزء مجموعه شش بچه‌شیر بودند دیروز توسط صاحب آنها به سازمان حفاظت محیط زیست تحویل داده شد و توسط کارشناسان ما اقدامات لازم در مورد آنها انجام شده است. 
  محمدی‌فاضل تصریح کرد: هم‌اکنون معاینه دامپزشکی در مورد سه بچه‌شیر انجام شده است و تزریق میکروچیپ هم صورت گرفته است که البته طبق معاینه کارشناسان ما سه قلاده شیر در وضعیت بهداشتی مناسبی به سر نمی‌برند. 

  وی تأکید کرد: صاحب بچه‌‌شیرها خود را به سازمان حفاظت محیط زیست معرفی کرده است و اداره کل محیط زیست استان تهران اقدامات قانونی را انجام داده و فرد متخلف را به مراجع قضایی معرفی کرده است و منتظر حکم مراجع قضایی در این خصوص هستیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.