• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » فارس: قاتل اولین شهید فتنه 88 تبرئه شد
  کد خبر : 230538

  فارس: قاتل اولین شهید فتنه 88 تبرئه شد

  فارس: قاتل اولین شهید فتنه 88 تبرئه شدReviewed by Aryan on Dec 21Rating: فارس نوشت: اولین جلسه این محاکمه، در تاریخ 24 خرداد امسال در همین شعبه و با حضور متهم، اولیای‌دم و شاهدان حادثه برگزار شد اما به دلیل نقص در پرونده جلسه محاکمه تجدید و به امروز موکول شده بود. ا حکم دادگاه…

  فارس: قاتل اولین شهید فتنه 88 تبرئه شدReviewed by Aryan on Dec 21Rating:
  فارس نوشت:

  اولین جلسه این محاکمه، در تاریخ 24 خرداد امسال در همین شعبه و با حضور متهم، اولیای‌دم و شاهدان حادثه برگزار شد اما به دلیل نقص در پرونده جلسه محاکمه تجدید و به امروز موکول شده بود.

  ا حکم دادگاه کیفری استان تهران، متهم به قتل شهید “حسین غلام‌کبیری” اولین شهید فتنه 88 از اتهام قتل عمد تبرئه و مقرر شد دیه وی از بیت‌المال پرداخت شود.

  با حکم دادگاه کیفری استان تهران، متهم به قتل شهید “حسین غلام‌کبیری” اولین شهید فتنه 88 از اتهام قتل عمد تبرئه و مقرر شد دیه وی از بیت‌المال پرداخت شود.

  دومین جلسه محاکمه متهم به قتل شهید حسین غلام کبیری، اولین شهید فتنه سال 88 صبح روز شنبه در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی نورالله عزیزمحمدی برگزار شد.

  اولین جلسه این محاکمه، در تاریخ 24 خرداد امسال در همین شعبه و با حضور متهم، اولیای‌دم و شاهدان حادثه برگزار شد اما به دلیل نقص در پرونده جلسه محاکمه تجدید و به امروز موکول شده بود.

  اصغری‌روشن، نماینده دادستان در ابتدای جلسه امروز در جایگاه قرار گرفت و با اشاره به مدارک موجود در پرونده از جمله اعترافات اولیه متهم و همچنین درخواست اولیای‌دم مبنی بر قصاص، خواستار اشد مجازات برای متهم شد.

  اولیای‌دم نیز در جایگاه قرار گرفتند و با اعلام شکایت مجدد از متهم، خواستار قصاص وی شدند.

  در ادامه جلسه، متهم در جایگاه قرار گرفت و با بیان اینکه اتهام قتل را قبول ندارد، اظهارات خود در جلسه قبل مبنی بر اینکه تنها اشتباه او رانندگی بدون گواهینامه بوده است را تکرار کرد. او همچنین اظهار داشت که در زمان قتل، در بازداشت بوده است.

  در این جلسه همچنین نتیجه استعلام از دادگاه انقلاب نشان داد که متهم روز قتل شهید حسین غلام کبیری در اختیار این دادگاه و بازداشت بوده است.

  بعد از اظهارات افراد حاضر در جلسه امروز، آخرین دفاعیات متهم اخذ شد و قاضی عزیزمحمدی ختم جلسه را اعلام و صدور حکم را به بعد از مشورت با مستشاران دادگاه موکول کرد.

  دقایقی قبل، قاضی عزیزمحمدی گفت: بعد از مشورت با مستشاران دادگاه، متهم پرونده از اتهام قتل عمد تبرئه شد و مقرر شد که دیه مقتول از بیت‌المال پرداخت شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.