• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » حرفهای زنی که نظامیان مصری لختش کردند و کشیدن + تصویر
  کد خبر : 229285

  حرفهای زنی که نظامیان مصری لختش کردند و کشیدن + تصویر

  حرفهای زنی که نظامیان مصری لختش کردند و کشیدن + تصویرReviewed by Aryan on Dec 21Rating: “غاده کمال عبدالخالق” گفت: بعد از عریان کردن بدن من مقابل دید همگان، شروع کردند به کشیدن من روی زمین. به فریاد و اعتراض تظاهر کنندگان نسبت به چنین کاری، اهمیت ندادند در حالی که این حادثه در مقابل…

  حرفهای زنی که نظامیان مصری لختش کردند و کشیدن + تصویرReviewed by Aryan on Dec 21Rating:
  “غاده کمال عبدالخالق” گفت: بعد از عریان کردن بدن من مقابل دید همگان، شروع کردند به کشیدن من روی زمین. به فریاد و اعتراض تظاهر کنندگان نسبت به چنین کاری، اهمیت ندادند در حالی که این حادثه در مقابل درب اصلی پارلمان مصر رخ داد.

  به گزارش تابناک، خانم «غاده کمال عبدالخالق» فعال مصری است که چند روز پیش حمله وحشیانه نیروهای ارتش مصر به او و عریان کردنش در نزدیکی میدان التحریر قاهره، به یکی از جنجالی ترین و مهمترین اخبار جهان عرب تبدیل شد.

  وی که عضو “جنبش 6 آوریل” است، در اولین اظهار نظر در مورد چگونگی و ماجرای حمله نیروهای ارتش به او، گفت: در کنار تعدادی از دوستان و معترضان، به صورت مسالمت آمیز در حال شعار دادن بودیم. ناگهان سربازان ارتش به سمت ما حمله کردند. تلاش کردم فرار کنم اما چهار سرباز مرا گیر انداخته و شروع کردند به زدن من.

  او در ادامه افزود: یکی از آنها موی مرا گرفت و سرم را کشید. روی زمین افتادم. دیگری شروع کرد به پاره کردن پیراهن من. بدون شک خیلی از افراد در سراسر جهان این صحنه را دیدند زیرا بسیاری از شبکه های خبری و ماهواره ای و نیز سایت های اینترنتی آن را پخش کردند. همه اعتراف می کنند که رفتاری غیر اخلاقی و وحشیانه بود.

  «غاده کمال عبدالخالق» همچنین گفت: حتی بعد از عریان کردن بدن من مقابل دید همگان، شروع کردند به کشیدن من روی زمین. به فریاد و اعتراض تظاهر کنندگان نسبت به چنین کاری، اهمیت ندادند در حالی که این حادثه در مقابل درب اصلی پارلمان مصر رخ داد. بدن عریان مرا به یک ساختمان در همان نزدیکی بردند. در آنجا یک سرتیپ از افسران ارتش حضور داشت. یکی از سربازان خطاب به آن افسر گفت “این همان دختری است که به شما فحش می داد”. بعد از آن بیهوش شدم.

  وی در ادامه گفت: دقایقی بعد به هوش آمدم و پزشکی را بالای سرم دیدم، البته نه در بیمارستان بلکه در یک مرکز پزشکی میدانی، که در نزدیکی محل درگیری بنا نهاده شده بود. با ترس شروع کردم به فریاد زدن و گفتم “مرا تحویل سربازان ارتش ندهید”. اما پزشک مرا آرام کرد و گفت “تو آزاد هستی، آنها اینجا نیستند و با تو کاری ندارند.”

  «غاده عبدالخالق» در پایان گفت: من از حقم نمی گذرم. از آن سربازان ارتش در دادگاه شکایت خواهم کرد زیرا من فردی بی گناه هستم. تنها گناه من این بود که در تظاهرات مسالمت آمیزی شرکت کرده ام که خواستار پایان دادن به حکومت نظامیان و روی کار آمدن غیر نظامیان است. بنده نظامیان را مسئول درگیری ها و کشتارهای جاری در قاهره می دانم.

  گفتنی است روز گذشته خبری در رسانه های مصری منتشر شد مبنی بر اینکه یک مؤسسه غیر دولتی مدافع حقوق بشر، 10 هزار دلار جایزه برای دستگیری سرباز اصلی حمله کننده به «غاده کمال عبدالخالق» تعیین کرد

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.