• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار سینمای ایران , سینما و تلویزیون » “نفرين” پردازشي متفاوت و نو به ژانر وحشت است
  کد خبر : 225211

  “نفرين” پردازشي متفاوت و نو به ژانر وحشت است

  “نفرين” پردازشي متفاوت و نو به ژانر وحشت استReviewed by Farnaz on Dec 20Rating: “نفرين” كه هم اكنون به روي صحنه ي سفيد سينماها به اكران درآمده، پردازشي متفاوت و نو به ژانر وحشت است “علي توكل نيا” كارگردان در گفتگو با سينماخبر ضمن بيان مطلبي با مضمون متفاوت و نو پرداخت “نفرين” به ژانر…

  "نفرين" پردازشي متفاوت و نو به ژانر وحشت استReviewed by Farnaz on Dec 20Rating:

  “نفرين” كه هم اكنون به روي صحنه ي سفيد سينماها به اكران درآمده، پردازشي متفاوت و نو به ژانر وحشت است

  “علي توكل نيا” كارگردان در گفتگو با سينماخبر ضمن بيان مطلبي با مضمون متفاوت و نو پرداخت “نفرين” به ژانر فراموش شده ي وحشت،افزود: فيلم سينمايي “نفرين” كه با سفري دو نفره آغاز شده و در راه يك سري حوادث به صورت پي درپي براي آنها اتفاق مي افتد.

  وي ادامه داد:اين فيلم به تهيه كنندگي حسن توكل نيا و نتيجه ي تلاش “سمانه نجاتي” در نگارش يك فيلمنامه متفاوت و همكاري بهناز دشتي در بازنويسي اين فيلمنامه وحشت آفرين است.
  علي توكل نيا كه فيلم سينمايي “مديوم” كه با نام “پريشاني” در رسانه ي ملي را در كارنامه ي كاري خود حك كرده،اظهار داشت: ژانر وحشت در سينماي ما به فراموشي سپرده شده و من پردازش به اين ژانر را وظيفه ي خود دانستم و به ساخت اين فيلم پرداختم.
  اين كارگردان با اشاره به نهايت ميزان استقبال مخاطبان از فيلم سينمايي “نفرين” عنوان كرد:اين فيلم از شرايط مناسب اكران،از جمله تخصيص تعداد چشمگيري از سانس هاي سينماهاي كشور به خود و ساعت پر مخاطب نمايش محروم بوده است.
  توكل نيا بيان كرد:شرايط سينما،شرايط خوب و مناسبي نيست، اين فيلم جزئي از سينما است و اكران آزاد فيلم سينمايي “نفرين” نوعي ريسك است كه اميدوارم سرماي هوا و بدي اكران،با گرمي استقبال مخاطبان بتواند اكران خوبي داشته باشد.
  وي درخصوص شرايط ساخت فيلم سينمايي “نفرين” اظهار داشت:بخش هاي پاياني اين فيلم حذف شد كه دوباره بازسازي آن انجام شد و با توجه به اينكه توليد آن از آذرماه گذشته آغاز شده،زمان كمي براي ساخت وجود داشت.
  توكل نيا خاطرنشان كرد:فيلم سينمايي “جا به جا” به تهيه كنندگي حسن توكل نيا با مضمون كمدي،پروانه ساخت گرفته و در مرحله ي بازنويسي نهايي است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.