• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار سینمای ایران , خبر هاي ستاره ها , سینما و تلویزیون » حرفهای جدید و جنجال برانگیز حامد بهداد
  کد خبر : 224919

  حرفهای جدید و جنجال برانگیز حامد بهداد

  حرفهای جدید و جنجال برانگیز حامد بهدادReviewed by Farnaz on Dec 20Rating: حامد بهداد: من در نقش های رمانتیک ناموفقم … “فریاد زیر آب” بسیار خاطره انگیز است … “سعادت آباد” یک استثناست … ما مدیون کیمیایی و مهرجویی هستیم   حامد بهداد گفت و گویی با روزنامه هفت صبح کرده و در آن حرفهای…

  حرفهای جدید و جنجال برانگیز حامد بهدادReviewed by Farnaz on Dec 20Rating:

  حامد بهداد: من در نقش های رمانتیک ناموفقم … “فریاد زیر آب” بسیار خاطره انگیز است … “سعادت آباد” یک استثناست … ما مدیون کیمیایی و مهرجویی هستیم

    حامد بهداد گفت و گویی با روزنامه هفت صبح کرده و در آن حرفهای جنجال برانگیزی زده است.

  مهمترین بخشهای مصاحبه حامد بهداد به شرح زیر است:

  – من در نقشهای رمانتیک ناموفقم. مثلا در “هر شب تنهایی” کمی ناموفق بودم. با این که فیلم را خیلی دوست دارم اما از خودم چندان راضی نیستم.

  – در “پرتقال خونی” هم کمی ناموفق هستم. نمی دانم چرا نمی توانم عشق را در قالب رمانتیک سانتی مانتال منتقل کنم. با اینکه عشق را خوب می شناسم نمی توانم نقش عاشق را خوب بازی کنم.

  – از نقش من در سریال “سقوط آزاد” خیلی ها خوششان آمده و البته خیلی ها هم خوششان نیامده. خود من خوشم آمده ولی درصد انتقادی که بهش وارد است زیاد است. من در طول این سالها بیشترین نقد را در “سقوط آزاد” داشتم. موافقین و مخالفین بازی من در این سریال ۵۰-۵۰ هستند.

  – من سینمای ایران را سینمای درجه یکی نمی دانم. فضای سینمای ایران آنقدر متنوع و اعلاء نیست که تو به عنوان بازیگر بتوانی همیشه انتخاب درست و صحیح داشته باشی.

  – سیروس الوند کارگردانی است که هر بازیگری باید یک بار برایش بازی کند. الوند ۴۰ سال است در این سینما حضور دارد. کافی است کار گردانی فیلمی مثل “یک بار برای همیشه” را در کارنامه اش داشته باشد. همین کافی است تا مرا ترغیب به همکاری کند. می دانید بهترین فیلم الوند چیست؟ به نظرم فیلم “فریاد زیر آب” بهترین فیلم الوند است. اگر در سینمای ایران ۵ فیلم عاشقانه خوب ساخته شده باشد یکی “فریاد زیر آب” است. مخاطب فیلم هم دختری ۱۵ ساله است و هم پیرمردی نود ساله. و هردو با دیدی متفاوت فیلم را می بینند و نتیجه می گیرند. فیلم هیچ چیز خاصی ندارد. فیلمنامه اش هم پیام به خصوصی ندارد و نمره معمولی آورده اما یک جایی چنگ به روح و قلب آدم می اندازد و آدم را درگیر حادثه عشقی می کند و اشک در می آورد. “فریاد زیر آب” بسیار خاطره انگیز است. حالا شما خودت را بگذار جای من و این فیلم را در دوران کودکی ات دیده ای و دوستش داشته ای چه جوری می توانی به کارگردانش احساس نداشته باشی؟

  – فیلم “سعادت آباد” در سینمای ایران یک استثناست. هرکس از فیلم خوشش نیامده آن را نفهمیده و من اصلا قبولش ندارم. هرکس که این فیلم را دیده و دوست داشته دمش گرم، خیلی هم شعور دارد. “سعادت آباد” فیلم بسیار خوبی است از آن بهتر دیگر فیلم نیست.

  – اینکه از من سوال می کنید تا به حال با بداهه و یا پیشنهادهای شما مخالفت شده باید بگویم: بله، سر همین فیلم مهرجویی خیلی پیشنهاد داده ام که همه اش رد شد. همه که نه ولی خیلی هایش رد شد. با آقای میری هم که کار می کردیم یک جاهایی مقاومت می کرد و می گفت نمی توانم بپذیرم که اینجوری اجرا کنی.

  – اینکه می پرسید اگر مهرجویی تمام پیشنهادات شما را برای فیلم “نارنجی پوش” قبول می کرد نتیجه بهتر می شد؟ باید بگویم نه نتیجه بهتر نمی شد. ما به خدمت استاد مهرجویی صد در صد تسلیم هستیم. همین طور استاد کیمیایی. ما مدیون اینها هستیم. تقوایی، کیارستمی، بیضایی و عیاری و تمام اساتید سینما … آنهایی که جدی جدی کارشان خوب است. نه این کارگردانهای الکی دولکی.

  – برای اولین بار که می خواستم برای کیمیایی کار کنم (یعنی یک سکانس در فیلم “محکمه در خیابان”) شب قبل از فیلمبرداری از ترس خوابم نمی برد. سر لوکیشن وقتی دیدمش گفتم آقای کیمیایی من از دیشب تا به الان نخوابیدم می توانید کمکم کنید؟ خندید شروع کرد به مسخره کردن من و گفت برو وایسا کارت را بکن. گفت حواسم بهت است. وقتی یواش یواش شروع به تمرین دیالوگها کردم حواسش بهم بود از کنار من رد می شد و می شنوید چه می گویم و می گفت مثلا اینجایش را اینجوری کن. خودش کنار من بازی می کرد. نقشه را گذاشته بود جلوی من و می گفت از اینجا برو از اینجا بیا.

  – مهرجویی هم همینطور است خودش سر نقشه است اصلا لازم نیست شما کاری کنید. شما سوار این کشتی شو پارو هم نزنی خودش می رود. جزیره ها را به شما نشان می دهد گرداب ها سیلاب ها. باران که می آید خودش بادبان را می کشد. همه چیز را تحت کنترل دارد و تو هی از این سفر لذت می بری. حالا برو سر فیلم کارگردانهای دیگر هی پارو بز، هی جون بکن، مگر می رود؟ آخرش هم یک مشت نقد بد و بیراه نثارت می کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۳۲)  • محمد

   کسی میتونه نقشه حامد در (به فاصله یک نفس)رو به خوبی حامد بازی کنه.اگه میتونه معرفی کنه.حتما اقای عرب نیا یا امین حیایی یا گلزار……….

  • mamad

   بابا کدوم نقش؟؟؟؟؟؟غرق شده تو نقشش اه اه اه…دقیق 5 ساله فیلم ایرانی ندیدم…اگه حامد خان خوب هم باشه باز نمیشه تو این فیلمایه تکراری خودشو نشون بده……

  • mamad

   دخترا نظر ندن لطفا چون همه حرفاشون احساسیه..در ضمن تو کشورما بازیگر نمیتونه خودش باشه..چون همه فیلما در یه سطح وتکراری شده..بابا ما هم دوس داریم فیلم با حال ایرانی ببینیم….

  • سنا

   من همه جوره حامد بهداد و قبول دارم.سعادت آباد و زندگی با چشمان بسته فوق العاده بود،رو صندلی سینما میخکوبم کرد. :-bd
   جوری تو نقش قرق میشه که بیننده کاملا حسش میکنه.
   ایشالا همیشه موفق باشه.دوستت دارییییییییییییییییییییییییییییییییییم 😡

  • faeze

   سلام من حامد بهداد رو خیلی دوست دارم چون هیچوقت توی فیلمهاش اغراق نمیکنه و ادا و اطوار در نمیاره و سعی میکنه نقشهاش رو خیلی طبیعی بازی کنه.من در فیلم پرتقال خونی در فرودگاه کیش دیدمش با اینکه باهامون عکس ننداخت اما دوستش دارم.

  • حامد

   خانوم مهدیه نظرت قابل احترامه اماباید فیلم رادرک کنی بهداد بازیگر تکرار نشدنی است مهدیه خانم

  • مهدیه

   من حامد بهداد رو خیلی دوس دارم
   ولی تو سقوط آزاد خیلی بد بازی کرده بود طوری که من اصلا دیگه اون فیلم رو نگاه نکردم
   ولی بقیه بازیاش فوق العاده بوده مخصوصا روز سوم

   • حامد

    یک بازیگر حسی و عاشق هست

  • حامد

   اقای بهداد مطمئنن میای اینجا اگه اومدی شاید بتونی یکی ازارزوهامو براورده کنی

  • حامد

   یکی از 4ارزویه زندگیم یکیش اینه که باحامد بهداد یه عکس داشته باشم یاعلی چاکر داش حامد بهداددددددددددددددددددددددددددددددددد

  • اتوسا

   حامدبازیگرخوبیه اما ایکاش عصبانیتشو کنترل میکرد.زیاده روی کرد.اما همه جوره ازش خوشم میاد.دوسش دارم :bz =(( 😡

  • فرزانه

   سلام
   من بازی و شخصیت آقای بهداد را تحسین میکنم چون همیشه خودش بوده و هست.
   ادا در نمی آورد . برای خودش و آرزوها و رویاهایش احترام قائل است.
   لازم باشد انتقاد میکند و اگر هم جای تحسین و تقدیر باشد بی هیچ حس حسادت و یا کمبودی احساس خوبش را بیان میکند.
   انسان اگرمتوسط باشد اما خودش باشد خیلی بهتر است تا بخواهد بهترین باشد اما ادا دربیاورد!!

   • حامد

    =D> =D> =D> من حامد بهداد رادوست دارم کاملا باحرفات موافقم

  • حسین

   حامد جــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون میخوامت تا آخــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر

  • nazi

   من عاشق بازی حامدم چون یه بازی متفاوت داره نه مثل گلزار که جدیدا یاد گرفته یه اخم بندازه وسط ابروشو ونقش یه عاشق خشن رو با همون بازیهای تکراری انجام بده……………..حامد جان دمت گرم با بازی تو سعادت آباد ……..واقعا عالی بود.

  • somaye

   عاشق حااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااامد بهدادم به خاطر عشقش نسبت به نقش هایی که داره اینو درک کنید >:)

  • سامان

   من هم از بهداد خوشم میاد
   نقش هایی که بازی میکنه رو با تسلط خاصی بازی میکنه و میشه گفت یه نوع سبک خاص داره
   مخصوصا فیلمهایی که نقش عصبی رو بازی میکنه فوق العاده هست
   من به حامد بهداد [+1] میدم !

  • پوریا

   حامد خیلی بازیگر خوبیه.ما ایرانی ها عادت داریم اگه مثلا از رادان خوشمون اومد و طرفدارشیم دیگه با بهداد و بقیه دشمن میشیم.اخه قربونتون برم از بازیگر نبود بهداد پس تو فیلم های کیمیای.میری.الوند.مهرجویی.پیشنهاد برای درباره الی و ….پیشنهاد بازی کنار مونیکا بلوچی که خیلی از هالیوودیا دوس دارن کنارش بایستن چیکار میکرد؟شما تشخیص میدی بازیگر نیست اونوقت مهرجویی و بقیه که 40ساله تو این سینما هستن اشتباه میکنن؟اینقدر احساساتی نظر ندین بزرگوارا

   • سنا

    ببین پوریا جووون یعنی عالی گفتی جون خودم.آفرین.

  • arash

   آقاي بهداد اصلا بازيگر نيست بگوييد لطفا انقدر اظهار نظر هاي فوق العاده نكنه. همه بازيهاش تكراري يه جنس بازي داره اونم خيلي مسخره و مصنوعيه. ايشون خودشو سرتر از فريبرز عرب نيا ميدوني آقاي بهداد زهي خيال باطل شما انگشت كوچيكيه فريبرز عرب نيا هم نميشي .

   • سنا

    آقا آرش به خدا حامد از همشون بهتره.شک نکن

    • آرش

     دوست من اينجوريا كه ميگي نيست . ما خيلي بازيگر خوب داريم كه حامد بهداد توش گمه.

     • سنا

      ولی این که بخوایم بگیم بازیگر نیست هم خدایی کم لطفیه 🙂

  • mahdie

   بازیگر خیلی خوبیه، ولی اگه میتونست عصبانیتشو هم تو نقشاش هم تو مصاحبه هاش کمتر بروز بده خیلی عالی میشد؛
   ولی در کل ازش خوشم میاد;;)

  • مجید

   شهر که بشه خراب قورباغه هم می خوره شراب

   حالا حامد بهداد هم دیده کسی تحویلش نمی گیره میخواد اینجوری خودی نشان داده باشه ولی اگه کلاه خودشو قاضی کنه می فهمه که هر گردی گردو نیست
   ولی یه حرف راست زده اینه که سینمای ایران درجه یک نیست اگه بود هیچ وقت به حامد اجازه نمی دادند بازیکنه اگرهم می دادند نقش رفتگر که واقعا بهش می اید ( قصد بی احترامی به قشر زحمت کش رفتگران ندارم)

   با تشکر

   • حسین

    مجید جان

    چرا مثل عقده ای ها حرف می زنی…
    اگه انتقدداری بکن ،، چرا توهین میکنی مجید جان دلبندم….

    • ali

     آقا مجید گل اولا که من وظیفه خودم میدونم که از یه بازیگر خوب دفاع کنم. دوما :گیریم حرفهای شما درست خوب حالا شما توی بازیگرای جوون یه خوبشو معرفی کن.اون گلزار که اصلا بازیگر نیست امین حیای هم که همه میشناسن
     حامد بهداد یه هنرمنده و کارشو بلده .آقا مجید بازیگری که به قیافه و تیپ و …… نیست به هنره.بزرگانی مثل پرستویی،انتظامی،شکیبایی و…. بازیگر هستند نه این جوجه فکلی های امروزه حامد بهداد جوان آینده داریه اگر سینمای ایران سینما باشه که نیست.تو این اوضا وخیم سینما همین کارایی هم که از بهداد میبینیم شاهکاره بخدا.چیکار کنه بیچاره؟ ……

   • سنا

    با سلام.آقا مجید محترم وظیفه شماست که به دیگران احترام بذاری.آدمایی امثال حامد بهداد آبروی سینمای ما رو حفظ کردن.بازیگری که از تمامی جنبه ها بهترنه،شایسته شنیدن این حرفا نیست.پس بهتره یه تجدید نظری بکنی….
    بخدا اگه یه بازیگر درست و حسابی دیده باشیم حامده…
    دمش گرم بخدا.یه دونه باشههههههههه….

   • آرش

    مرسي . درود به شرفت . به نظر من رفتگرم نميتونه بازي كنه.

  • korosh

   مطلب خوبی بود
   مرسی

   • mahrokh

    از لطف شما سپاسگزارم – بیگلری

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.