• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » بازتاب اعترافات جاسوس دستگیر شده سیا در خبرگزاری فرانسه
  کد خبر : 223460

  بازتاب اعترافات جاسوس دستگیر شده سیا در خبرگزاری فرانسه

  بازتاب اعترافات جاسوس دستگیر شده سیا در خبرگزاری فرانسهReviewed by Aryan♥ on Dec 19Rating: اعترافات جاسوس دستگیر شده سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا موسوم به سیا در ایران در خبرگزاری فرانسه بازتاب داشت. خبرگزاری فرانسه پس از پخش اعترافات جاسوس دستگیر شده سازمان سیا در ایران به بازتاب آن پرداخت. خبرگزاری مذکور با اعلام اینکه جاسوس…

  بازتاب اعترافات جاسوس دستگیر شده سیا در خبرگزاری فرانسهReviewed by Aryan♥ on Dec 19Rating:

  اعترافات جاسوس دستگیر شده سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا موسوم به سیا در ایران در خبرگزاری فرانسه بازتاب داشت.

  خبرگزاری فرانسه پس از پخش اعترافات جاسوس دستگیر شده سازمان سیا در ایران به بازتاب آن پرداخت. خبرگزاری مذکور با اعلام اینکه جاسوس سیا که در تهران بازداشت شده است تصریح کرد که این شخص یک آمریکایی دارای اصلیت ایرانی است.

  خبرگزاری فرانسه در ادامه گزارش خود افزود: تلویویزیون ایران روز یکشنبه با پخش برنامه‌ای، این شخص جوان را نشان داد که اعتراف می‌کرد برای انجام ماموریتی در رابطه با نفوذ کردن به داخل وزارت اطلاعات انتخاب شده است.

  بر اساس این گزارش، کانال تلویزیونی ایران در ادامه این مرد را امیر حکمتی معرفی کرده و اعلام کرد، این شخص که در آریزونا به دنیا آمده است در سال 2001 میلادی به ارتش پیوسته است و یک دهه را در زمینه فعالیت‌های اطلاعاتی و جاسوسی دوره دیده است.

  بر اساس گزارش فرانس پرس، کانال تلویزیونی ایران اعلام کرده است که حکمتی به پایگاه آمریکایی بگرام در افغانستان فرستاده می‌شود و در آنجا به مدارک و اسناد محرمانه دفاعی سرویس مخفی ارتش آمریکا دسترسی پیدا می‌کند.

  وی سپس برای انجام ماموریتش به تهران فرستاده می‌شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.