• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دانشگاه » جزئیات ثبت نام در دوره مهندسی فناوری ارشد دانشگاه علمی کاربردی
  کد خبر : 223278

  جزئیات ثبت نام در دوره مهندسی فناوری ارشد دانشگاه علمی کاربردی

  جزئیات ثبت نام در دوره مهندسی فناوری ارشد دانشگاه علمی کاربردیReviewed by Aryan♥ on Dec 19Rating: معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: پذیرش در دوره مهندسی فناوری ارشد دو تا سه برابر ظرفیت صورت می‌گیرد و فراخوان شرکت در این دوره تا دو هفته آینده قطعی می‌شود. رجبعلی برزویی در گفتگو با خبرنگاری مهر،…

  جزئیات ثبت نام در دوره مهندسی فناوری ارشد دانشگاه علمی کاربردیReviewed by Aryan♥ on Dec 19Rating:

  معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: پذیرش در دوره مهندسی فناوری ارشد دو تا سه برابر ظرفیت صورت می‌گیرد و فراخوان شرکت در این دوره تا دو هفته آینده قطعی می‌شود.

  رجبعلی برزویی در گفتگو با خبرنگاری مهر، اضافه کرد: پذیرش در دوره های مهندسی فناوری ارشد دانشگاه جامع علمی کاربردی از طریق یک آزمون اولیه نیمه متمرکز و توسط سازمان سنجش آموزش کشور صورت می‌گیرد.

  وی با بیان اینکه دفترچه ها و مواد درسی این دوره در حال تهیه است، اظهار داشت: پذیرش دو تا سه برابر ظرفیت برای همه داوطلبانی که شرایط لازم را دارند، در مراکز مجری و بر اساس توانمندیها و نیازهای خاص، صورت می گیرد.

  به گفته معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی، بازنگری دوره مهندسی فناوری ارشد به اتمام رسیده و 16 رشته در زمینه فنی برای این دوره در نظر گرفته شده است.

  برزویی خاطرنشان کرد: ظرف دو هفته آینده فراخوان شرکت در این دوره قطعی می شود.

  این مقام مسئول دانشگاه جامع علمی کاربردی، با اشاره به نحوه تدوین مواد درسی، گفت: طراحان مواد درسی، دستگاههای متقاضی این دوره، تعدادی از نمایندگان دانشگاه جامع علمی کاربردی و برخی از صاحب نظران حوزه شغلی مربوطه هستند.

  وی خاطر نشان کرد: این مواد درسی ابتدا در کمیته ها، گروه ها و سپس در شورای برنامه ریزی تصویب می‌شوند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.