• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » برگزیده , ورزشی » يکي از اين ها سرمربي پرسپوليس مي شود+عکس
  کد خبر : 221277

  يکي از اين ها سرمربي پرسپوليس مي شود+عکس

  يکي از اين ها سرمربي پرسپوليس مي شود+عکسReviewed by Aryan♥ on Dec 18Rating: سايت باشگاه پرسپوليس در مطلبي نوشت: “نظرسنجي باشگاه پرسپوليس براي جمع آوري نظرات هواداران درباره گزينه‌هاي مربيگري پرسپوليس ادامه دارد.    اين نظرسنجي با واکنش‌هاي مختلفي روبرو شده است. در اين ميان نقدهايي هم مطرح شده که با انتشار اين عکس‌ها و…

  يکي از اين ها سرمربي پرسپوليس مي شود+عکسReviewed by Aryan♥ on Dec 18Rating:

  سايت باشگاه پرسپوليس در مطلبي نوشت: “نظرسنجي باشگاه پرسپوليس براي جمع آوري نظرات هواداران درباره گزينه‌هاي مربيگري پرسپوليس ادامه دارد.

   

   اين نظرسنجي با واکنش‌هاي مختلفي روبرو شده است. در اين ميان نقدهايي هم مطرح شده که با انتشار اين عکس‌ها و مطلب زير پاسخي ارائه مي‌شود.

  آنچه باعث شد براي اولين بار در تاريخ فوتبال ايران، چنين رويه‌اي در پيش گرفته شود ميثاق مدير عامل باشگاه با هواداران است. ميثاقي که بر اساس آن هوادار به معناي واقعي در صحنه حضور دارند.

  مدير عامل باشگاه پرسپوليس همچنان بر عهده خود استوار است و هواداران را يار غمخوار باشگاه مي‌داند. شايد به باور بسياري نيايد اما براي باشگاه پرسپوليس نظر هوادارانش اهميت بسياري دارد.

  اين عکس‌ها براي اولين بار منتشر مي‌شود. باشگاه پرسپوليس با مربيان عنوان شده در نظرسنجي مذاکره داشته و دارد ضمن اينکه آقايان دونادوني و لوپز نيز در هفته پيش رو مذاکراتي را با باشگاه خواهند داشت.”

  رويانيان روز گذشته و پس از مذاکره با دنيزلي اعلام کرده بود که تا پايان منتظر جواب اين مربي مي‌ماند

  رويانيان و اريکسون

  رويانيان و دنيزلي

  پروین و بوناچیچ

  رويانيان و جمال حاجي

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.