• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی , مطالب برگزیده سایت » حسین انصاریان: چه کسانی درروز روشن هزارمیلیارد هزارمیلیارد می دزدند؟
  کد خبر : 220973

  حسین انصاریان: چه کسانی درروز روشن هزارمیلیارد هزارمیلیارد می دزدند؟

  حسین انصاریان: چه کسانی درروز روشن هزارمیلیارد هزارمیلیارد می دزدند؟Reviewed by Aryan on Dec 18Rating: شیخ حسین انصاریان گفت: آنقدر زشتی دروغ از بین رفته که در خبر دادن به ملت و در وعده دادن هم به مردم دروغ می‌گویند. به گزارش ایران ویج به نقل از ایلنا، شیخ حسین انصاریان شنبه شب در مسجد…

  حسین انصاریان: چه کسانی درروز روشن هزارمیلیارد هزارمیلیارد می دزدند؟Reviewed by Aryan on Dec 18Rating:

  شیخ حسین انصاریان گفت: آنقدر زشتی دروغ از بین رفته که در خبر دادن به ملت و در وعده دادن هم به مردم دروغ می‌گویند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایلنا، شیخ حسین انصاریان شنبه شب در مسجد حظیره یزد با اشاره به روایتی از پیامبر اکرم در تعریف «مسلمان» گفت: مسلمان واقعی کسی است که تمامی مسلمانان از دست و زبان او در امان بوده و آسیب و ضرر نبینند.

  وی ادامه داد: با این ملاک، باید دید از ۷۰ میلیون مسلمان در کشورمان چند نفر مسلمان واقعی هستند؟

  این خطیب شهیر در توضیح این مطلب خود گفت: شما حساب کنید چه دست‌هایی به ناحق علیه دیگران بر روی کاغذ می‌آید و چه دست‌هایی که به ناحق امضاء می‌کنند. چه دست‌هایی سرقت می‌کنند، اختلاس می‌کنند، رشوه می‌گیرند. چه دست‌هایی اسناد قلابی درست می‌کنند و هزار میلیارد هزار میلیارد در روز روشن می‌دزدند.

  او ادامه داد: چه دست‌هایی به ناحق روی مردم بلند می‌شوند و مردم را به ناحق کتک می‌زنند.

  انصاریان گفت: چه دست‌هایی در اجناس تقلب می‌کنند و کم فروشی می‌کنند.

  او با تاکید مجدد بر این روایت گفت: مسلمان واقعی کسی است که مردم از زبان او در امان باشند.

  شیخ حسین انصاریان با اشاره به شیوع دروغ در جامعه گفت: در جامعه ۷۰ میلیونی ایران روزانه چند دروغ و غیبت داریم؟ آنقدر زشتی دروغ از بین رفته که خیلی راحت زن و شوهر و زن و مرد بهم دروغ می‌گویند.

  او گفت: در خبر دادن به ملت دروغ می‌گویند و در وعده دادن هم به مردم دروغ می‌گویند.

  او ادامه داد: در کشورمان چقدر غیبت کردن، فحش دادن، تحقیر کردن، مسخره کردن و افترا بستن داریم؟

  این خطیب شهیر در ادامه سخنانش به بخش دیگری از روایت ذکر شده پرداخت و گفت: پیامبر فرمودند مومن از مسلمان بالا‌تر است و تعریف مومن را بیان کردند. بر اساس تعریف پیامبر، مومن کسی است که همه مسلمانان در مال و جانشان او را امین بدانند.

  او گفت: آیا این اعتماد بین شما مردم وجود دارد که خانه و اموال خود را به نام کسی بزنید و پس از یکسال بتوانید آن را پس بگیرید؟

  وی در ادامه به توصیف «مهاجر» بر اساس تعریف پیامبر پرداخت و گفت: مهاجر کسی است که از تمام گناهان به سمت خوبی‌ها فراری است. این افراد از پول حرام به سمت مال حلال می‌روند و از غریزه جنسی حرام به سمت حلال آن می‌روند.

  شیخ حسین انصاریان در بخش دیگری از سخنان خود به توصیف آیه ۱۴۶ سوره نساء پرداخت و گفت: این آیه برای کسانی نازل شده که به کل خود را از رحمت خداوند محروم کرده‌اند. در این آیه توضیح داده می‌شود که اگر کسانی که آلودگی ظاهری و باطنی دارند، به تمام آلودگی‌ها پشت کنند، رو به خدا بیاورند، درونشان را اصلاح کنند، فقط به خداوند چنگ بزنند و دست وجودشان را از بت‌ها، طاغوت‌ها و ظالمان و مفسدان پاک کنند، رحمت خداوند اقتضاء می‌کند تا آنان را از پاکان قرار دهد و پاداش عظیم به آنان داده شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.