• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » رازگشايي از 2 جنايت در خانه عنكبوتي
  کد خبر : 2203

  رازگشايي از 2 جنايت در خانه عنكبوتي

  رازگشايي از 2 جنايت در خانه عنكبوتيReviewed by Farnaz on Mar 28Rating: 5 ماه پس از وقوع 2 جنايت در خانه عنكبوتي معتادان، عامل جنايت‌ها دستگير شد و راز قتل زن 25 ساله و مرد 45 ساله را فاش كرد. به گزارش «جام‌جم»، بامداد روز 28 شهريور امسال در پي تماس مردمي با مركز فوريت‌هاي…

  رازگشايي از 2 جنايت در خانه عنكبوتيReviewed by Farnaz on Mar 28Rating:

  5 ماه پس از وقوع 2 جنايت در خانه عنكبوتي معتادان، عامل جنايت‌ها دستگير شد و راز قتل زن 25 ساله و مرد 45 ساله را فاش كرد.

  به گزارش «جام‌جم»، بامداد روز 28 شهريور امسال در پي تماس مردمي با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 مبني بر وقوع 2 فقره قتل در خيابان شهيد محلاتي تهران ماموران همراه بازپرس ويژه قتل دادسراي جنايي عازم محل شدند.

  در تحقيقات اوليه در محل جنايت مشخص شد، خانم جواني حدود 25 ساله و يك مرد ميانسال در طبقه اول يك ساختمان به قتل رسيده‌اند و عامل يا عاملان جنايت هر دو نفر را خفه كرده و متواري شده‌اند.

  با تشكيل پرونده‌اي در اين ارتباط، بازپرس شاهنگيان دستور قضايي مبني بر پيگيري پرونده را در پليس آگاهي صادر كرد.

  در تحقيقات مقدماتي از مرد صاحبخانه، وي بيان كرد، اوايل صبح متوجه باز بودن در آپارتمان شدم، چند بار مستاجر واحد اول را صدا زدم اما وقتي پاسخي نشنيدم، وارد خانه شده و با جسد فريده (مستاجر) و مردي‌ناشناس روبه‌رو شدم و موضوع را به پليس خبر دادم.

  در پي اين اظهارات، در مرحله ديگر از تحقيقات ماموران متوجه شدند افراد معتاد به اين محل رفت و آمد مي‌كرده‌اند، به طوري كه در بازرسي از محل جنايت، وسايل مصرف موادمخدر و مقاديري اسنادو مدارك كشف و ضبط و با شناسايي صاحبان مدارك معلوم شد، مدارك آنها سرقت شده است.

  ردپاي 2 مظنون

  سرهنگ عباسعلي محمديان، رئيس پليس آگاهي تهران در اين باره به «جام‌جم» گفت: پس از جمع‌بندي اطلاعات مشخص شد، خانه‌اي را كه در آن 2 نفر به قتل رسيده‌اند، فردي به نام هادي اجاره كرده است. به اين ترتيب ماموران هادي را در منطقه پيروزي شناسايي و دستگير كردند.

  هادي در تحقيقات گفت: من و فريده (مقتول) قصد ازدواج داشتيم به همين منظور اين خانه را براي او اجاره كردم و چون به موادمخدر اعتياد داشتم، پس از اجاره خانه، براي ترك اعتياد در كمپي بستري شدم. از قتل فريده و مرد غريبه زماني اطلاع يافتم كه در اين محل (كمپ) به سر مي‌بردم.

  هادي افزود: زماني كه دركمپ بستري بودم به برادرم، مهدي وكالت دادم تا اجاره‌نامه را فسخ و پول رهن را از صاحبخانه دريافت كند.

  در ادامه هادي با مشاهده تصوير جسد مردميانسال، هويت او را نيز شناسايي و عنوان كرد اين فرد اعتياد شديدي به موادمخدر داشت و او را مي‌شناختم.

  رئيس پليس آگاهي تهران اضافه كرد: پس از اظهارات هادي مشخص شد، برادر وي مهدي همراه فردي به نام بهزاد به اين خانه رفته و درخواست قولنامه براي فسخ اجاره كرده‌اند كه فريده گفته است، قولنامه‌اي در اختيار ندارد.

  محمديان افزود: پس از جمع‌بندي اطلاعات، ماموران در مرحله بعدي مهدي و بهزاد را به عنوان 2 فرد مظنون بازداشت كردند كه مشخص شد مهدي نقشي در جنايت ندارد. رئيس پليس آگاهي تهران تصريح كرد: در ادامه اين تحقيقات سرانجام بهزاد ـ يكي ديگر از مظنونان ـ پس از تناقض‌گويي بالاخره به 2 فقره قتل در خانه عنكبوتي معتادان اعتراف كرد.

  وي گفت: پس از اين‌كه فريده حاضر به دادن قولنامه به من و مهدي نشد، يك روز تنهايي به خانه‌اش رفتم اما اين بار هم قولنامه را به من نداد.

  متهم اضافه كرد: عصباني شدم و او را تهديد به مرگ كردم و براي آن كه نشان دهم در تصميم خود جدي هستم، ابتدا مرد ميانسال به نام داوود را كه پس از مصرف موادمخدر قادر به حركت نبود، خفه كردم و در ادامه براي آن كه شاهدي وجود نداشته باشد، فريده را نيز به قتل رسانده و متواري شدم و…

  محمديان گفت: در پي اين اعترافات، متهم با صدور قرار بازداشت موقت براي ادامه تحقيقات روز گذشته در اختيار ماموران شعبه 10 پليس آگاهي قرار گرفت.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • مهتاب

   اعتیاد بلای خانمان سوز

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.