• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » امام جمعه بهمئی : اقدامات تخریبی هاشمی و خانواده اش علیه دولت بر کسی پوشیده نیست
  کد خبر : 219334

  امام جمعه بهمئی : اقدامات تخریبی هاشمی و خانواده اش علیه دولت بر کسی پوشیده نیست

  امام جمعه بهمئی : اقدامات تخریبی هاشمی و خانواده اش علیه دولت بر کسی پوشیده نیستReviewed by Aryan on Dec 18Rating: حجت الاسلام فرجام امام جمعه بهمئی در گفت وگو با شبکه ایران گفت: متاسفانه پس از ایجاد دولت احمدی نژاد که دست هاشمی و خانواده اش از حکومت قطع شد، آقای هاشمی درصدد تخریب دولت برآمد و…

  امام جمعه بهمئی : اقدامات تخریبی هاشمی و خانواده اش علیه دولت بر کسی پوشیده نیستReviewed by Aryan on Dec 18Rating:

  حجت الاسلام فرجام امام جمعه بهمئی در گفت وگو با شبکه ایران گفت: متاسفانه پس از ایجاد دولت احمدی نژاد که دست هاشمی و خانواده اش از حکومت قطع شد، آقای هاشمی درصدد تخریب دولت برآمد و حتی نظام را نیز تضعیف کرد.

  وی گفت: همه مردم می دانند که عده ای همچنان درصدد سنگ اندازی در مسیر حرکت دولت هستند و در این زمینه بر کسی پوشیده نیست که هاشمی وخانواده اش در راستای تخریب دولت و نظام گام برداشته اند.

  امام جمعه بهمئی ضمن اشاره به جریانات پس از انتخابات و نامه بی سلام هاشمی رفسنجانی به مقام معظم رهبری، به یاد آوری اتهام و نقش فرزندان وی در اغتشاشات اشاره کرد و تصریح کرد: هر کسی، چه هاشمی و یا فرد دیگر بداند اگر بخواهد با مردم، نظام و رهبری مخالفت کند جز ضرر به خودش چیزی عایدش نمی شود.

  حجت الاسلام فرجام خاطر نشان کرد: در مقطعی و در دولت های گذشته دولت اشرافی داشتیم و حیف و میل هایی در دولت صورت می گرفت اما مدیریت در دولت فعلی خدمت گذاری است و این دولت دست بسیاری از افراد را از بیت المال کوتاه کرده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.