• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دانشگاه » ثبت نام آزمون دانشگاه آزاد تا ساعت 24 امشب
  کد خبر : 217

  ثبت نام آزمون دانشگاه آزاد تا ساعت 24 امشب

  ثبت نام آزمون دانشگاه آزاد تا ساعت 24 امشبReviewed by Aryan on Mar 16Rating: مهلت ثبت نام در کنکور سراسري دانشگاه آزاد ساعت 24 چهارشنبه 25 اسفند ماه پايان مي يابد و مهلت اعلام شده ديگر تمديد نمي شود. به گزارش مهر ، داوطلباني که تاکنون موفق به ثبت نام در اين آزمون نشده اند…

  ثبت نام آزمون دانشگاه آزاد تا ساعت 24 امشبReviewed by Aryan on Mar 16Rating:
  مهلت ثبت نام در کنکور سراسري دانشگاه آزاد ساعت 24 چهارشنبه 25 اسفند ماه پايان مي يابد و مهلت اعلام شده ديگر تمديد نمي شود.
  به گزارش مهر ، داوطلباني که تاکنون موفق به ثبت نام در اين آزمون نشده اند تا امروز چهارشنبه فرصت دارند نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام کنند.

  داوطلبان مي توانند با مراجعه به پايگاه اينترنتيwww.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. سه کارت آزمون براي رشته هاي پزشکي، غيرپزشکي و نظام پاره وقت قابل خريداري به صورت اينترنتي است.

  بر اساس اعلام مرکز آزمون دانشگاه آزاد داوطلبان آزمون سراسري سال 1390 است که در يکي از سال‌هاي 84 تا 89 ديپلم خود را اخذ کرده اند مي توانند کارنامه نمرات خود را مشاهده کنند. داوطلباني که سال 83 و يا قبل از آن ديپلم خود را اخذ کرده اند براي ثبت نام نيازي به اين سيستم ندارند.

  داوطلبان بايد تا تاريخ 25 اسفند 89 همراه با مدرک ديپلم متوسطه، کارنامه فارغ التحصيلي، کارت ملي و شناسنامه و يک نسخه کپي آنها ترجيحا به اداره آموزش و پرورش محل اخذ مدرک ديپلم و در صورت عدم امکان به نزديکترين اداره محل سکونت يا کار خود مراجعه کنند و هفته اول ارديبهشت ماه براي ثبت نام به سايت مرکز آزمون دانشگاه آزاد به نشاني www.azmoon.org مراجعه کنند.

  در صورت عدم مراجعه داوطلب و عدم تحويل مدارک مذکور تا تاريخ اعلام شده وزارت آموزش و پرورش هيچگونه مسئوليتي در قبال عدم ثبت نام در آزمون سراسري سال 90 نخواهد داشت. داوطلبان بايد کد سوابق تحصيلي را يادداشت و در زمان ثبت نام نهايي آن را در محل مربوطه وارد کنند.

  آزمون رشته هاي غيرپزشکي روزهاي پنجشنبه و جمعه 16 و 17 تيرماه 90 و آزمون رشته هاي پزشکي دانشگاه آزاد روزجمعه 31 تيرماه 90 برگزار مي شود.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.