• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » استیضاح وزیر اقتصاد یکشنبه هفته آینده اعلام وصول می‌شود
  کد خبر : 21124

  استیضاح وزیر اقتصاد یکشنبه هفته آینده اعلام وصول می‌شود

  استیضاح وزیر اقتصاد یکشنبه هفته آینده اعلام وصول می‌شودReviewed by Aryan on Oct 20Rating: محمدرضا باهنر شامگاه چهارشنبه در نشست سیاسی “کدام خانه ملت،اصول‌گرایان و آینده فراروی ایران اسلامی” که به همت جامعه اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد، با تاکید بر اینکه سؤال از رئیس‌جمهور هفته آینده اعلام وصول می‌شود، اظهار داشت: طبق اصل…

  استیضاح وزیر اقتصاد یکشنبه هفته آینده اعلام وصول می‌شودReviewed by Aryan on Oct 20Rating:

  محمدرضا باهنر شامگاه چهارشنبه در نشست سیاسی “کدام خانه ملت،اصول‌گرایان و آینده فراروی ایران اسلامی” که به همت جامعه اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد، با تاکید بر اینکه سؤال از رئیس‌جمهور هفته آینده اعلام وصول می‌شود، اظهار داشت: طبق اصل 88 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، سؤال از رئیس‌جمهور حق منتخبان مردم است.
  وی اظهار داشت: مدت‌ها بود که بحث سؤال از رئیس جمهور در مجلس شورای اسلامی مطرح بود اما به حدنصاب قانونی نمی‌رسید تا اینکه آقای احمدی‌ن‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ژاد چند وقت پیش مدتی در منزل خانه‌نشین شد.
  وی تصریح کرد: واقعا بسیار حیف بود محبوبیتی که آقای احمدی‌نژاد از طرف مردم به دست آورده بود اینطور به هدر رود اما متاسفانه این اتفاق صورت گرفت و آقای احمدی‌نژاد مدتی خانه‌نشین شد.
  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این مدت همکاران من با امضا خود حدنصاب سؤال از رئیس‌جمهور را تکمیل کردند اما به خاطر اینکه فعلا مصلحت نبود سؤال از رئیس‌جمهور به حاشیه رفت تا اینکه دوباره این مسئله در مجلس شورای اسلامی مطرح شد و اگر تا هفته آینده حدنصاب حفظ شود با وجود میل باطنی خویش سؤال از رئیس‌جمهور اعلام وصول می‌شود.
  دبیرکل جامعه مهندسین با بیان اینکه باید تلاش کرد که چند سال باقی‌مانده از دولت دهم به صورت عادی و بدون هیچ مشکلی به پایان برسد از تلاش جریان انحرافی نفوذی در بدنه دولت خبر داد.

  *گره خوردن قدرت و ثروت برای کشور بسیار خطرناک است

  باهنر همچنین درباره اختلاس بزرگ بانکی اخیر کشور گفت: متاسفانه با وجود اینکه شخص رئیس جمهور و وزرا انقلابی ایشان مبری از هر فساد اقتصادی هستند اما اختلاس به این بزرگی در کشور رخ داد.
  وی اظهار داشت: گروه چند نفری در چند سال توانسته بودند با نفوذ در شبکه بانکی کشور اختلاس به این بزرگی را در تاریخ ایران اسلامی رقم بزنند.
  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این گروه چند نفری با یک فرد صاحب نفوذ ارتباط داشته‌اند، گره خوردن قدرت و ثروت را بسیار خطرناک برای کشور ارزیابی کرد.
  وی همچنین از اعلام وصول استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارائی در روز یکشنبه خبر داد و اعلام کرد: گزارش نهایی کمیسیون اصل نود تا آخر هفته آینده در صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرائت می‌شود تا هم علت‌ها و مقصران اختلاس بانکی اخیر روشن شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.