• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , فرهنگی و هنری » نظر خواننده معروف ایرانی درمورد زنان !!
  کد خبر : 20971

  نظر خواننده معروف ایرانی درمورد زنان !!

  نظر خواننده معروف ایرانی درمورد زنان !!Reviewed by Aryan on Oct 20Rating: اولین آهنگی که خواند، «شراره» نام داشت. نه این شراره‌ای که این روزها معروف شده! نه، یک «شراره» دیگر. او نظرش را در 10 نکته درباره زنان  می گوید: حساس، احساساتی و البته زودرنج خانم‌ها نسبت به آقایان حساس‌تر هستند. به دلیل احساسات…

  نظر خواننده معروف ایرانی درمورد زنان !!Reviewed by Aryan on Oct 20Rating:

  اولین آهنگی که خواند، «شراره» نام داشت. نه این شراره‌ای که این روزها معروف شده! نه، یک «شراره» دیگر. او نظرش را در 10 نکته درباره زنان  می گوید:

  حساس، احساساتی و البته زودرنج
  خانم‌ها نسبت به آقایان حساس‌تر هستند. به دلیل احساسات زیاد و یا بهتر است بگویم غلیان احساسات‌شان، زودتر از آقایان با دیگران ارتباط برقرار می‌كنند حتی قادرند با اشیاء و حیوانات نیز رابطه احساسی برقرار كنند، كاری كه به ندرت در آقایان اتفاق می‌افتد. این احساسات وقتی با حس مادرانه عجین می‌شود، دیگر قابل توصیف نیست. به دلیل احساساتی بودن، طبیعتا زودرنج‌تر هستند و آقایان باید كاملا مراقب حركات، رفتارها و صحبت‌های خود باشند تا آنها را آزرده و ناراحت نكنند.

  مدیران موفق
  خانم‌ها در اكثر مسائل بسیار دقیق هستند و اگر برخی خصوصیات گفته شده را به این دقت اضافه كنیم، می‌توانیم نتیجه‌گیری كنیم كه خانم‌ها یا مدیر نمی‌شوند یا اگر مدیر شوند، قطعا مدیر موفقی خواهند بود. حتی می‌توانند این مدیریت را در فضای خانه و خانواده نیز به نحو احسن اجرا كنند.

  دوستی‌های سستی دارند
  دوستی‌های خانم‌ها با خانم‌ها به اندازه دوستی آقایان با جنس مرد، محكم نیست. به طور كلی می‌توان گفت آقایان با معرفت‌تر هستند، اما خانم‌ها حتی سر مسائل جزئی و كم اهمیت با دوستان صمیمی خود قطع رابطه می‌كنند و به راحتی آنها را از دست می‌دهند. البته این مسأله مربوط به زندگی زناشویی نمی‌شود، این مسأله فقط در رابطه با همجنسان خودشان صدق می‌كند.

  نظافت 20
  اكثر خانم‌ها به تمیزی و نظافت خیلی اهمیت می‌دهند. نظم و ترتیب برای آنها بسیار مهم است و حتی گاهی قادر به تحمل افراد شلخته نیستند. دوست دارند محیط كار و زندگی‌شان همیشه تمیز و مرتب باشد و همه چیز سرجای اصلی خودش قرار داشته باشد. این خصلت را كمتر در آقایان مشاهده می‌كنید.

  آشپزهای خوب ولی نه به اندازه آقایان
  خانم‌ها معمولا آشپز‌های ماهر و خوبی هستند. كمیت آشپزی آنها به طور كلی بهتر از آقایان است اما همچنان كیفیت آشپزی آقایان بهتر است و همیشه بهترین آشپزهای دنیا مرد بوده اند. هر كاری هم می‌كنند نمی‌توانند در آشپزی به پای آقایان برسند.

  باهوش و ریزبین
  اكثر خانم‌ها از هوش بالایی برخوردار هستند و اگر از این هوش به درستی استفاده كنند به موقعیت زیادی دست پیدا خواهند كرد، علاوه بر هوش سرشار، بسیار ریزبین هستند و به نكاتی دقت می‌كنند كه شاید بسیاری از آقایان به آن نكات اهمیت نمی‌دهند. گاهی این نكات بسیار مهم است و گاهی نیز اصلا اهمیت ندارد، اما به هر حال خانم‌ها ریزبینی خاص و منحصر به فرد خود را دارند.

  زیادی كنجكاوند، باور كنید
  خانم‌ها خیلی كنجكاو هستند و به نظر من روی بسیاری مسائل كه كنجكاوی بیهوده است، زیاد از حد كنجكاوی می‌كنند به طور كلی چون ریزبین هستند، همیشه در حال كنجكاوی هستند غافل از اینكه این كنجكاوی بعضی جاها كار دستشان می‌دهد. اما از حق نگذاریم یك جاهایی هم این كنجكاویشان خیلی به درد بخور می‌شود.

  هم فرشته، هم شیطان
  خانم‌ها كاملا با آقایان متفاوت هستند. هم می‌توانند اینقدر خوب باشند كه فقط شبیه فرشته‌ها باشند و هم می‌توانند اینقدر بدجنس باشند كه حتی یك سور به شیطان هم بزنند. البته این موضوع شاید در مورد آقایان نیز صدق كند، اما اصولا مردها یك كم خاكستری‌تر هستند.

  خوب حرف می‌زنند
  خانم‌ها دوست دارند بیشتر از اینكه شنونده باشند، گوینده باشند. دوست دارند همیشه شنونده داشته باشند تا بتوانند صحبت كنند. گاهی به نكاتی اشاره می‌كنند كه برای استحكام زندگی زناشویی می‌تواند بسیار مفید باشد، در حالی كه ممكن است آقایان حتی به آن نكات توجه نكنند. ولی به طور كلی و در نهایت خانم‌ها همراهان بسیار خوبی هستند و وجود آنها لازم و ضروری است.

  امان از حسادت زنانه
  هیچ‌كس نمی‌تواند این حقیقت را انكار كند كه خانم‌ها حسود هستند، البته همه انسان‌ها می‌توانند حسود باشند، اما این حس در خانم‌ها بیشتر است. حسادت‌های زنانه گاهی زندگی را نابود می‌كند. هرگز نباید كاری كنید كه این حس آنها انگولك شود، وگرنه وای به حالتان.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.