• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » زعفران‌های وارداتی عربستان شیمیایی است
  کد خبر : 209526

  زعفران‌های وارداتی عربستان شیمیایی است

  زعفران‌های وارداتی عربستان شیمیایی استReviewed by Aryan on Dec 15Rating: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل زعفران‌های وارده شده از کشور عربستان از طریق زائران را غیر بهداشتی و شیمیایی اعلام کرد.  به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل، مدیرکل دفتر نظارت و ارزیابی فرآورده‌های خوراکی و آشامیدنی وزارت…

  زعفران‌های وارداتی عربستان شیمیایی استReviewed by Aryan on Dec 15Rating:

  دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل زعفران‌های وارده شده از کشور عربستان از طریق زائران را غیر بهداشتی و شیمیایی اعلام کرد. 

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل، مدیرکل دفتر نظارت و ارزیابی فرآورده‌های خوراکی و آشامیدنی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص محصول شیمیایی غیر‌مجاز صفار‌الزعفران به دنبال خطرات شیمیایی این محصول هشدار داد. 

  محصول غیر مجاز صفار‌الزعفران با نام تجاری RED & WHITE تولید کشور هند حاوی رنگ شیمیایی که در ظروف پلاستیکی سفید رنگ کوچک از کشور عربستان از طریق زائرین ناآگاهانه و یا به قصد درآمد خریداری و وارد کشور می‌شود علاوه بر توزیع در بازار مصرف در منازل نیز استفاده می‌شود. 

  دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اعلام کرد: این محصول دارای رنگ غیر خوراکی، شیمیایی و غیر مجاز بوده و مصرف آن عوارض کبدی و کلیوی را به همراه دارد. 

  این دانشگاه از عموم مردم، صاحبان صنایع غذایی، رستوران‌ها، ‌کباب‌پزی‌ها، قنادی‌ها، پولک و نبات‌پزی‌ها و سایر حرف مرتبط که از این ماده شیمیایی به جای زعفران استفاده می‌کنند خواست از مصرف آن خودداری کرده و سلامت خانواده‌ها را به خطر نیندازند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.