• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون » خاطرات آیت الله لاریجانی از طبیب روحانی
  کد خبر : 208745

  خاطرات آیت الله لاریجانی از طبیب روحانی

  خاطرات آیت الله لاریجانی از طبیب روحانیReviewed by Aryan on Dec 15Rating: رئیس قوه قضائیه با ذکر برخی از خاطرات خود با آیت الله کشمیری گفت: ایشان همانند اجدادشان اهل زهد و تقوا بودند و مهمترین ذکر ایشان آیه نور بود و اهل دکان بازکردن و مرادی و مریدی نبودند. به گزارش خبرنگار مهر، آیت…

  خاطرات آیت الله لاریجانی از طبیب روحانیReviewed by Aryan on Dec 15Rating:

  رئیس قوه قضائیه با ذکر برخی از خاطرات خود با آیت الله کشمیری گفت: ایشان همانند اجدادشان اهل زهد و تقوا بودند و مهمترین ذکر ایشان آیه نور بود و اهل دکان بازکردن و مرادی و مریدی نبودند.
  به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله صادق آملی لاریجانی پنجشنبه در دومین همایش طبیب روحانی (حضرت آیت الله سید عبدالکریم کشمیری) که در محل دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد با بیان ویژگیهای معنوی این عالم ربانی گفت: وقتی که تصاویر آیت الله کشمیری را در این سالن دیدم خاطراتم زنده شد. یادم هست زمانی که برای اولین بار محضر ایشان رسیدم در اتاق محقری نشستم. البته آن زمان ایشان من را نمی شناختند و از ایشان دستورالعملی خواستم و آیت الله کشمیری ذکری را به من آموختند تا گره از کارم باز شود و فرمودند اگر مشکل برطرف شد یا رویایی دیدی به من بگوئید.

  وی افزود: من این ذکر را خواندم و در آن شب رویای معناداری برایم رخ داد و بعد مطلب را به آیت الله کشمیری گفتم و مشکل برطرف شد. بعدها دوباره ذکر را گفتم ولی آن عالم دیگر محقق نشد و منظور این است که نفس ایشان حق بود زیرا انسان خداجو و خداخواهی بودند.

  شاگرد طبی روحانی گفت: آیت الله کشمیری به هیچ وجه اهل دنیا نبود و همچنین محفلش جایی برای مرادی و مریدی نداشت و اهل دکان باز کردن هم نبود در حالی که اگر آن زمان میزان معنویت ایشان عرضه می شد طالب زیادی داشتند.

  آملی لاریجانی گفت: ایشان همانند اجدادشان اهل زهد و تقوا بودند و مهمترین ذکر ایشان آیه نور بود که می گفتند اسرار زیادی در این آیه نهفته است. وقتی که در محضرشان تنها بودم ایشان ذکر خطبه های امام علی(ع) را زمزمه می کردند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.