• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » محور شمشک دیزین بسته است
  کد خبر : 208589

  محور شمشک دیزین بسته است

  محور شمشک دیزین بسته استReviewed by Aryan on Dec 15Rating: مرکز مدیریت راههای کشور با اعلام اینکه تردد چهار میلیون و 209 هزار و 810 وسیله نقلیه در راههای کشور در شبانه روز گذشته ثبت شده است اعلام کرد: محور شمشک به دیزین در استانهای تهران و البرز مسدود است. مهر، مدیریت راههای کشور اعلام…

  محور شمشک دیزین بسته استReviewed by Aryan on Dec 15Rating:

  مرکز مدیریت راههای کشور با اعلام اینکه تردد چهار میلیون و 209 هزار و 810 وسیله نقلیه در راههای کشور در شبانه روز گذشته ثبت شده است اعلام کرد: محور شمشک به دیزین در استانهای تهران و البرز مسدود است.

  مهر، مدیریت راههای کشور اعلام کرد: تردد چهار میلیون و 209 هزار و 810 وسیله نقلیه در راههای کشور در شبانه روز گذشته ثبت شده است.

  همچنین آخرین اطلاعات دریافتی از سامانه های هوشمند ترافیک در 613 محور ارتباطی حاکی از این است که درحال حاضر رفت و آمد خودروها در اکثر محورهای ارتباطی، عادی و روان است.

  بر اساس این گزارش، در 24 ساعت گذشته، میانگین سرعت تردد در شبکه، 82 کیلومتر در ساعت بوده است که نشانگر روان بودن ترافیک در شبکه راههای کشور است.

  گزارش مرکز مدیریت راه های کشور حاکی است سهم وسایل نقلیه سنگین از کل وسایل نقلیه عبوری از راه های کشور، 21 درصد است که انتظار می رود با توجه به محدودیتهای ترافیکی اعمال شده برای وسایل نقلیه سنگین در برخی از محورها توسط پلیس راه کشور برای امروز و فردا 5 تا 6 درصد کاهش داشته باشد.

  ساعت اوج تردد طی 24 ساعت گذشته بین ساعت 16 الی 17 و ساعت کمترین تردد در این مدت بین ساعات شش تا هفت صبح بوده است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعت مناسب تری را برای سفر خود انتخاب کنند.

  محورهای آزادراه کرج – تهران(رفت و برگشت)،آزادراه قزوین – کرج(رفت و برگشت)،آزاد راه قم – تهران،محورقائمشهر- بابل، بزرگراه مرودشت – شیراز(رفت و برگشت)،محور ساری – نکا و محور بابل – آمل دارای بیشترین تردد وسایل نقلیه طی 24 ساعت گذشته بوده است.

  مرکز مدیریت راههای کشوربه رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرده است به هنگام سفر تجهیزات ایمنی به همراه داشته و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

  همچنین شماره تلفن های 88926668 و 84498666‎ مرکز مدیریت راه های کشور پاسخگوی آخرین وضعیت راه های کشور به هموطنان است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.