• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » وقتی حق مشتری نادیده گرفته می شود
  کد خبر : 207951

  وقتی حق مشتری نادیده گرفته می شود

  وقتی حق مشتری نادیده گرفته می شودReviewed by Aryan♥ on Dec 15Rating: این روزها بحث های زیادی پیرامون اینترنت و زیرساخت آن در میان محافل رسانه ای و ارتباطی مطرح هست. فشار بیشتر شرکت ها و مردم نسبت به سامان دهی به وضعیت اینترنت در کشور موجب شده است که مسئولین مربوط و در راس…

  وقتی حق مشتری نادیده گرفته می شودReviewed by Aryan♥ on Dec 15Rating:

  این روزها بحث های زیادی پیرامون اینترنت و زیرساخت آن در میان محافل رسانه ای و ارتباطی مطرح هست. فشار بیشتر شرکت ها و مردم نسبت به سامان دهی به وضعیت اینترنت در کشور موجب شده است که مسئولین مربوط و در راس آن وزیر ارتباطات به پیگیری این مساله بپردازند و هر روز قول هایی نیز مطرح می شود. از نظر کیفیت نیز به ظاهر هشدارهایی از سوی وزارت خانه مربوطه به شرکت های ارائه کننده اینترنت پرسرعت داده می شود اما متاسفانه یا این هشدارها جدی نیست و تنها در حد یک شعار هستند و یا  شرکت ها اهمیتی به آن ها نمی دهند و در این میان مردم هستند که زیان این خدمات ضعیف را می بینند.
  با وجود مطح شدن بحث غیر قانونی بودن محدودیت حجم توسط شرکت های ارائه دهنده اما همگان می دانند که این روش کاملا متداول هست و توسط شرکت ها در حال صورت گرفتن است که این مورد نیز گویای بی قانونی و بی برنامگی در این موضوع می باشد.
  شرکت های ISP هرروز در حال تبلیغات گسترده هستند و در این دوران که اینترنت  نیاز عمومی و مهم می باشد، فروش گسترده و درآمدهای کلان سهم این شرکت ها  میباشد و نکته مهم این است که شرکت ها توجهی به کیفیت ندارند و به کمیت اهمیت میدهند.هرروز تعداد کاربران بیشتر، استفاده از این تکنولوژی بیشتر و کیفیت و حقوق مشتری کمتر می شود.

  شرکت شاتل ، یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت نیز مستثنی از این جریان نیست و متاسفانه روز به روز شاهد افت کیفیت خدمات هستیم که باعث نارضایتی مشتریان این شرکت شده است و مشتریان روز به روز در حال تغییر سرویس دهنده خود می باشند.

  همین جا از مسئولین انتظار می رود کمی به فکر حقوق مشتریان باشند و در مقابله با این مسائل پیگیری های لازم را انجام دهند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • مهدی

   عزیزیم خود مخابرات هم پس دزد هست ..چون محدودیت ترافیک را مخابرات هم داره اعنال میکنه..اگه نوبت هم باشه اول باید از خود شروع کنیم بعد به شرکت ها گیر بدیم..وقتی مخابرات رعایت نکنه از شرکت های خصوصی چه انتظاری باید داشت.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.