• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » احمدی نژاد يكساله شد+عكس
  کد خبر : 20724

  احمدی نژاد يكساله شد+عكس

  احمدی نژاد يكساله شد+عكسReviewed by Aryan on Oct 20Rating: ”محمد حسن غلموش” پدر احمد نجاد غلموش، 37 ساله از منطقه جباع اقليم واقع در جنوب لبنان است و در يكی از ادارات دولتی لبنان كار می كند و ”بدر يوسف حسنين” مادر غلموش از منطقه اشغاليی حيفا فلسطين است كه در سال 1979 ميلادی در…

  احمدی نژاد يكساله شد+عكسReviewed by Aryan on Oct 20Rating:

  ”محمد حسن غلموش” پدر احمد نجاد غلموش، 37 ساله از منطقه جباع اقليم واقع در جنوب لبنان است و در يكی از ادارات دولتی لبنان كار می كند و ”بدر يوسف حسنين” مادر غلموش از منطقه اشغاليی حيفا فلسطين است كه در سال 1979 ميلادی در ليبی به دنيا آمد و خانه دار است. اين زوج لبنانی – فلسطينی دارای دو فرزند ديگر به نام های حسن و حسين 5 و 7ساله نيز هستند.

   

  ”بدر يوسف حسنين” مادر احمدی نژاد غملوش كه از مذهب اهل سنت به تشيع نائل شده درخصوص انتخاب اين نام برای فرزندش چنين می گويد: من در ابتدا قصد نداشتم كه اسم فرزندم خود را احمدی نژاد انتخاب كنم ولی فرزندم دقيقا در همان روزی كه ايشان به لبنان آمد متولد شد و ما نيز به دليل خير بركت ورود اين مرد شجاع به منطقه اين اسم را برای پسرمان انتخاب كرديم.
   
  ”محمد حسن غملوش” حرف همسرش را قطع كرد و گفت: در هنگام تولد فرزندم در بيمارستان بودم كه پرستار به من گفت كه فرزندتان حداقل يك ساعت ديگر متولد خواهد شد؛ من نيز به سالن انتظار نزد خانواده و مادر همسرم برگشتم كه صحنه های ورود دكتر احمدی نژاد به لبنان را از طريق تلوبزيون مشاهده می كردند و به محض اينكه ايشان از از هواپيما خارج شد و پای خود را روی پله هواپيما گذاشت پرستار مژدگانی تولد فرزندم را داد. 
   
  جالب در سخنان پدر اين خانواده اين بود كه می گفت:من برغم اينكه مسايل سياسی را دنبال نمی كنم و حتی سياسيون كشور خودمان را هم به خوبی نمی شناسم ولی دكتر احمدی نژاد را به دليل مواضع شجاعانه اش دوست دارم.
   
  مادر اين كودك نيز گفت: ما احمدی نژاد و سيد حسن نصرالله را از مردان بزرگ عصر زمانه می دانيم.

   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.