• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » پسر احمدی نژاد و دختر مشایی در تلویزیون اندونزی!
  کد خبر : 206638

  پسر احمدی نژاد و دختر مشایی در تلویزیون اندونزی!

  پسر احمدی نژاد و دختر مشایی در تلویزیون اندونزی!Reviewed by Aryan on Dec 15Rating: ایرنا: شبكه خبری تلویزیونی METRO TV اندونزی در گزارشی خبری ساده زیستی’محمود احمدی نژاد’ رییس جمهوری اسلامی ایران’ را به تصویر كشید و آن را با زندگی پر از تجمل سایر روسای جمهوری جهان مقایسه كرد.  این شبكه خبری كه یكی…

  پسر احمدی نژاد و دختر مشایی در تلویزیون اندونزی!Reviewed by Aryan on Dec 15Rating:

  ایرنا: شبكه خبری تلویزیونی METRO TV اندونزی در گزارشی خبری ساده زیستی’محمود احمدی نژاد’ رییس جمهوری اسلامی ایران’ را به تصویر كشید و آن را با زندگی پر از تجمل سایر روسای جمهوری جهان مقایسه كرد.

   این شبكه خبری كه یكی از پربیننده ترین شبكه های تلویزیونی اندونزی است برای نشان دادن ساده زیستی رییس جمهوری اسلامی ایران ، مراسم بسیار ساده ازدواج پسر آقای احمدی نژاد با دختر اسفندیار رحیم مشایی رییس دفتر رییس جمهور را كه در محیطی بی تكلف ، خالی از تشریفات و تنها با پذیرایی با میوه و شیرینی و بدون شام برگزار شد، در پربیننده ترین زمان پخش برنامه هایش به نمایش در آورد.

  تلویزیون اندونزی ساده زیستی رییس جمهوری اسلامی ایران را به عنوان الگویی مناسب برای سایر رهبران كشورها و مقامات عالی رتبه جهان معرفی كرد.

  تلویزیون اندونزی این گزارش را سه شنبه شب گذشته بعد از پخش گزارش مراسم ازدواج فرزند ذكور ‘ یودیونو ‘ رییس جمهور اندونزی و دختر ‘هاتارادجاسا’وزیر ارشد امور اقتصادی این كشور و رییس حزب سیاسی رسالت ملی اندونزی پخش كرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.