• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » وعده روحانی محقق شد؛ دولت دستش را به سوی مردم دراز کرد!
  کد خبر : 2062952

  وعده روحانی محقق شد؛ دولت دستش را به سوی مردم دراز کرد!

  وعده روحانی محقق شد؛ دولت دستش را به سوی مردم دراز کرد!Reviewed by on Dec 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه دیگر رسانه‌های خبرگزاری فارس، رضا سراج کارشناس مسائل سیاسی با توجه به لایحه بودجه سال ۹۷ که طی آن اعتبارات یارانه نقدی خانوار ۳۰% کاهش می‌یابد در کانال تلگرامی اش یادداشتی…

  وعده روحانی محقق شد؛ دولت دستش را به سوی مردم دراز کرد!Reviewed by on Dec 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه دیگر رسانه‌های خبرگزاری فارس، رضا سراج کارشناس مسائل سیاسی با توجه به لایحه بودجه سال ۹۷ که طی آن اعتبارات یارانه نقدی خانوار ۳۰% کاهش می‌یابد در کانال تلگرامی اش یادداشتی را با عنوان «وعده روحانی محقق شد!» منتشر کرد.

  آقای روحانی در تبلیغات انتخابات ۹۲ گفت : «دولت تدبیر و امید به دنبال این است که آنچنان مردم را از درآمد سرشار کند که اصلاً به یارانه ۴۵ هزار تومانی نیازی نداشته باشند…باید کار را به جایی برسانیم که به جای اینکه مردم دستشان را به سوی دولت دراز کند، دولت دستش را به سوی مردم دراز کند.»

  اکنون وعده روحانی محقق شده و دولت دستش را به سوی مردم دراز کرده است! بر اساس مندرجات لایحه بودجه سال ۹۷ اعتبارات یارانه نقدی خانوار ۳۰% کاهش می‌یابد و از ۴۲ هزار میلیارد تومان به ۲۳ هزار میلیارد تومان کاهش خواهد یافت. با این شرایط یارانه ۲۰ میلیون نفر قطع می‌شود (از هر سه نفر، یارانه یک نفر قطع می‌گردد)

   

   

   

   

  بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.