• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » اختصاص اعتبار برای تقویت بازرسی کار در بودجه ۹۷
  کد خبر : 2062840

  اختصاص اعتبار برای تقویت بازرسی کار در بودجه ۹۷

  اختصاص اعتبار برای تقویت بازرسی کار در بودجه ۹۷Reviewed by on Dec 10Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، تبصره ۱۴ لایحه بودجه سال ۹۷ در بند “ب” سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها را مکلف کرده ضمن تغییر نام خود به صندوق رفاه اجتماعی و اصلاح اساسنامه از جهت موضوع و ساختار به منظور انجام…

  اختصاص اعتبار برای تقویت بازرسی کار در بودجه ۹۷Reviewed by on Dec 10Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، تبصره ۱۴ لایحه بودجه سال ۹۷ در بند “ب” سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها را مکلف کرده ضمن تغییر نام خود به صندوق رفاه اجتماعی و اصلاح اساسنامه از جهت موضوع و ساختار به منظور انجام مأموریت جدید تحت نظر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گیرد.

  کلیه اموال و دارایی‌های سازمان هدفمندی یارانه‌ها به صندوق رفاه اجتماعی تعلق خواهد گرفت و اصلاح اساسنامه صندوق مذکور به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تصویب هیات وزیران خواهد رسید.

  در لایحه بودجه سال آینده از محل اعتبارات متفرقه هزینه‌ای برای تقویت بازرسی کار مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان پیش بینی شده است. همچنین به منظور بیمه قالیبافان و تولیدکنندگان صنایع دستی ۱۱ میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده که نسبت به مصوب سال گذشته با کاهش همراه بوده است.

  در لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ از محل برآورد اعتبارات تملک دارایی‌های مالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور تقویت منابع بانک توسعه تعاون (موضوع بند ۴ ماده ۲۹ قانون اجرای سیاستهای کلی اصل ۴۴ قانون اساسی) اعتبار ۲۵ میلیارد تومانی و برای تقویت تعاونی‌ها (موضوع بند ۴ ماده ۲۹ قانون اجرای سیاستهای کلی اصل ۴۴ قانون اساسی) اعتبار ۵۰ میلیارد تومانی پیش بینی شده است.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.