• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » «احمدی نژاد» پارتي مردم در دولت هستم
  کد خبر : 206236

  «احمدی نژاد» پارتي مردم در دولت هستم

  «احمدی نژاد» پارتي مردم در دولت هستمReviewed by Aryan on Dec 15Rating: رييس‌جمهور گفت: ملت ايران در برابر رفتار و گفتار بي‌ادبانه دشمنان سر سوزني از حركت خود در مسير آرمان‌هاي انقلاب عقب‌نشيني نخواهد كرد. به گزارش ايسنا محمود احمدي‌نژاد در جمع مردم ياسوج در ابتداي سخنان خود با تسليت ايام شهادت ابا عبدالله الحسين…

  «احمدی نژاد» پارتي مردم در دولت هستمReviewed by Aryan on Dec 15Rating:
  رييس‌جمهور گفت: ملت ايران در برابر رفتار و گفتار بي‌ادبانه دشمنان سر سوزني از حركت خود در مسير آرمان‌هاي انقلاب عقب‌نشيني نخواهد كرد.
  به گزارش ايسنا محمود احمدي‌نژاد در جمع مردم ياسوج در ابتداي سخنان خود با تسليت ايام شهادت ابا عبدالله الحسين (ع) گفت: شايد معني اين جمله از پيامبر كه حسين از من است و من از حسين هستم، اين باشد كه اهداف پيامبر با اهداف امام حسين (ع) يكي بوده است و هر دو در يك مسير حركت كرده‌اند و امام حسين (ع) همانند پيامبر پرچم برافراشته‌ اسلام براي هميشه‌ تاريخ است و مانند پيامبر مظهر اخلاص و عبوديت بود. او نيز مانند پيامبر همه كارها و زندگيش را در راه خدا فدا كرد.
  وي افزود: امام حسين (ع) مي‌گفت وقتي حق تعطيل شده است و باطل علنا به فسق و فجور مي‌پردازد، بايد قيام كرد و اين درسي است كه ما بايد از مكتب امام حسين (ع) بياموزيم. بالاترين جهاد و امر به معروف، ايستادن در برابر قدرت‌هاي فاسد و زورگويان عالم است. همان‌طور كه امام حسين نيز چنين رفتار كرد.
  رييس‌جمهور با اشاره به نهضت امام حسين و اهدافي كه امام حسين داشت، گفت: كلام امام حسين يك جمله بيشتر نيست، اگر براي خدا حركت كرديد و اگر براي آزادگي، توحيد و عدالت قيام كرديد هر اتفاقي بيفتد شما پيروزيد و هر حادثه‌اي پيش آيد شما عزيز هستيد و اگر همه عالم جمع شوند تا عزت و آزادگي شما را بشكنند نخواهند توانست و شما تمام ظالمان را در هم خواهيد شكست.
  وي با بيان اين‌كه «حل مشكلات امروز جامعه بشري در گرو پيروي از مكتب امام حسين (ع) است» گفت: اگر پيام امام حسين را به ملت‌ها بفرستند و اگر اين پيام به جوامع بشري برسد و ملت‌ها قدر خود، عزت، انسانيت، كرامت و آزادگي انسان را بشناسند و در مقابل قدرت‌هاي زورگو بايستند و از آزادي و عدالت دفاع كنند عرض چند ماه قدرت‌هاي بزرگ از جمله آمريكا، صهيونيست‌ها و متحدين آن‌ها از جهان ريشه‌كن مي‌شوند.
  احمدي‌نژاد با اشاره به وضعيت كنوني جهان گفت: در حال حاضر مي‌بينيم كه فاسدترين فاسدها بر مراكز جهان مسلط شده‌اند،‌ آدم‌كش‌ترين آدم‌كش‌ها بر مراكز قدرت جهان تسلط دارند و دشمن‌ترين دشمنان نسبت به بشريت بر جهان حاكم هستند و كساني كه بيشترين ظلم و غارت را مي‌كنند و براي ملت‌ها و انسان‌ها هيچ حقي قائل نيستند و هر جا ديكتاتوري هست آن‌ها حاكم كردند و از آن حمايت كردند و همين افراد پرچم آزادي،‌ دموكراسي و حقوق بشر را سر دست گرفتند و هر جا ملت‌هاي آزاده و عدالت‌طلبي وجود دارد عليه او توطئه مي‌كنند كه جلوي پيشرفت او را بگيرند.
  رييس‌جمهور با بيان اين‌كه «امروز روزي است كه بايد پرچم مكتب امام حسين در جهان برافراشته شود» به مظلوميت ملت ايران اشاره كرد و گفت: ملت ايران جزء مظلوم‌ترين ملت‌ها، باصفاترين و آزاده‌ترين ملت‌هاي تاريخ است و همواره دنبال صلح و عدالت بوده است، ولي مي‌بينيد كه چگونه با آن صحبت و از چه ادبياتي استفاده مي‌كنند. چقدر توهين‌آميز، بي‌ادبانه و خودخواهانه صحبت مي‌كنند. تهمت مي‌زنند، بي‌ادبي مي‌كنند و ملت ما را به تروريسم متهم مي‌كنند و اين اتهام از سوي كساني رخ مي‌دهد كه خود پايه‌گذار ترور و آدم‌كشي هستند. ملت ما را متهم مي‌كنند، عليه كشور ما تبليغات منفي راه مي‌اندازند.
  وي با بيان اين‌كه «من مي‌خواهم از زبان شما خطاب به آن‌ها مطالبي را مطرح كنم» گفت: كلام اول نصيحت است، خجالت بكشيد، با ملت‌ها و ملت ايران اين‌گونه صحبت نكنيد، اين چه طرز صحبت كردن است، از موضع خودخواهي و بي‌ادبي با چه كسي حرف مي‌زنيد، با يك ملت بزرگ،‌ با يك ملت بافرهنگ و تمدن‌ساز،‌ با يك ملت پيرو پيامبر و امام حسين، ‌خجالت بكشيد و اين رفتار خود را اصلاح كنيد. شما راهي جز گفت‌وگو و همكاري با ملت ايران نداريد و اين به نفع خود شماست، دست از اين رفتار و گفتار برداريد و به اين ملت بزرگ احترام بگذاريد و اين به نفع شماست.
  رييس‌جمهور در ادامه گفت: ملت ايران در برابر رفتار و گفتار بي‌ادبانه و زياده خواهي‌هاي دشمنان سر سوزني از حركت خود در مسير آرمان‌هاي انقلاب عقب‌نشيني نخواهد كرد.
  به گزارش ايسنا احمدي‌نژاد در ادامه اظهار كرد: امروز روزي است كه بايد فرهنگ حسيني و مكتب حسيني را به جهان معرفي كنيم. به خدا هر انساني كه با فرهنگ امام حسين (ع) آشنا مي‌شود، عاشق، پيرو و دلداده‌ او مي‌شود و راه نجات بشريت، عشق به حسين، مكتب حسين و پيروي از اوست و ان‌شاءالله مكتب حسيني نجات‌بخش همه بشريت خواهد بود. خدا را سپاسگزاريم كه ملت ايران عاشق و دلداده امام حسين (ع) است.
  رييس‌جمهور با اشاره به سازندگي سرزمين ايران، تصريح كرد: امروز مهم‌ترين كار ملت و دولت سازندگي است. ما بايد ايران را به بهترين شكل و در بالاترين سطح ممكن بسازيم و همه جاي ايران بايد ساخته شود.
  وي با تاكيد بر اين‌كه «پيشرفت حق ملت ايران است» افزود: همه دشمني‌هاي دشمنان براي اين است كه ايران آباد نشود و در سرزمين ايران عدالت برپا نشود. شرط لازم براي ساختن ايران اين است كه ايران بر پايه‌ عدالت ساخته شود. يعني ثروت و فرصت‌هاي كشور عادلانه ميان همه تقسيم شود و همه مردم در همه استان‌ها از نعمت‌هاي الهي برخوردار شوند.
  احمدي‌نژاد خاطرنشان كرد: يكي از مهم‌ترين كارها در اين راستا ايجاد اشتغال و ريشه‌كن كردن بيكاري از سرزمين مقدس ايران است. به لطف خدا همه‌ امكانات براي ايجاد اشتغال موجود است. از منابع طبيعي، منابع مالي و علم و دانش گرفته تا مهم‌تر از همه، حضور جوانان برومند و بااستعداد ايراني.
  رييس دولت دهم با تاكيد بر اين‌كه «امروز همه قوا، دولت و ملت بايد دست به دست هم دهند» تصريح كرد: هركس حقيقتا دلسوز ملت و كشور است، امروز بايد به برنامه‌ اشتغال‌آفريني دولت كمك كند. با اين معيار مي‌توان مدعيان و سياستمداران را سنجيد.
  وي ادامه داد: در شرايطي كه حدود ‌‌٥/ ‌٢ ميليون جوان فاقد شغل در كشور حضور دارند، مهم‌ترين كار، ايجاد اشتغال است. هركس از برنامه اشتغال حمايت كند و به دنبال برداشتن موانع باشد دلسوز ملت و جوانان ايراني است و هركس ياس و تفرقه ايجاد كند و بخواهد انگيزه‌ها و اميدها را از بين ببرد و دائما بگويد «نمي‌شود» و هرجا كه دستش برسد مانع‌تراشي كند و كاري را كه بايد انجام دهد، انجام ندهد و به جاي عادلانه عمل كردن، پارتي‌بازي كند، اين‌ها با ملت ايران نيستند.
  احمدي‌نژاد گفت: با اين معيار مي‌توان سنجيد كه چه كساني با ملت ايران هستند و چه كساني به دنبال پست و مقام و ثروت هستند. امسال دولت اعلام كرده كه بايد ‌‌٥/ ‌٢ ميليون شغل ايجاد شود و ما در اين راه مصمم بوده و در خدمت جوانان و مردم ايران هستيم.
  رييس دولت دهم تصريح كرد: كار ما پشتيباني كردن، ارايه تسهيلات، مجوز و آموزش‌هاي لازم است و كسي نبايد ميان جوانان فرقي قائل شود. در هر شهر يا استان و هر جاي ايران اگر كسي پيدا شود كه ميان مردم فرق بگذارد همه بدانند كه اين متعلق به دولت و ملت نيست و آقاي استاندار بايد گوشش را بپيچاند.
  به گزارش ايسنا رييس‌جمهور در ادامه خطاب به مردم گفت: وظيفه شما اين است كه كمر همت ببنديد، آستين‌ها را بالا بزنيد؛ چراكه ما و شما در كنار هم ان‌شاءالله ايران را بسازيم و ريشه‌ بيكاري را از ايران عزيز محو و نابود كنيم.
  وي افزود: ان‌شاءالله در جلسه دولت آن‌چه كه ما بر عهده داريم، انجام خواهيم داد و اگر جايي قرار است وام دهيم و زمين در اختيار بگذاريم و مجوز دهيم پشتيباني مي‌كنيم. هم‌چنين حمايت از كارگران، صنعتگران و … را انجام خواهيم داد و ان‌شاءالله شما اخبارش را خواهيد شنيد و آن‌چه كه مربوط به شما است را مطمئن هستيم كه انجام خواهيد داد.
  احمدي‌نژاد خاطرنشان كرد: ان‌شاءالله با همت شما استان‌تان اولين استاني باشد كه براي همه جوانان شغل مناسب ايجاد كند و بيكاري را از اساس ريشه‌كن كند.
  رييس‌جمهور اظهار كرد: برخي جوانان عزيز به ما گفتند كه برخي مسائل در استانشان وجود دارد. من با افتخار عرض مي‌كنم اين احمدي‌نژاد با افتخار پارتي شما مردم در دولت است و به خدا، به خدا، به خدا يك موي شما مردم و طبقات متوسط رو به پايين را با همه‌ دنياي كاخ‌نشينان عوض نخواهم كرد.
  وي در ادامه تصريح كرد: همه‌ ملت ايران بدانند بر اساس عهدي كه با شما داشتيم خودمان را فداي شما، راه شما و انقلاب و اسلام مي‌كنيم و هميشه تا جان در بدن داريم با افتخار در راه شما خواهيم كوشيد و در اين مسير هركسي هرچه دلش مي‌خواهد بگويد ما با افتخار مي‌گوييم نوكر مردميم و پاي نوكري مردم تا آخر خواهيم ايستاد.
  احمدي‌نژاد در ادامه به بيان گزارشي از مصوبات اين سفر پرداخت و گفت: در سه سفر انجام شده در استان، ‌٥٤٩ مصوبه در بخش‌هاي گوناگون سد، راه، مسكن، مدرسه و بهداشت داشتيم كه از اين تعداد ‌٢٥٩ مصوبه اجرا شده، ‌١٩٥ مصوبه در مسير اجراست و براي ‌١٩٥ مصوبه هنوز هيچ كاري انجام نشده است و ما در جلسه‌ دولت كار اولمان اين خواهد بود كه اين ‌٩٥ مصوبه را بررسي و موانع آن را برطرف كنيم تا كار انجام شود. پس از آن نيز به نيازهاي جديد مي‌پردازيم و بعضي از موارد از قلم افتاده يا مواردي كه بايد تعريف جديدي از آن‌ها شود را مورد توجه قرار خواهيم داد و برايشان تصميم مي‌گيريم.
  رييس‌جمهور هم‌چنين درخصوص نامه‌هاي ارايه شده از سوي مردم به وي افزود: برخي از مردم مي‌گفتند كه پاسخي به اين نامه‌ها داده نشده و به آن‌ها رسيدگي نشده است. شما نامه‌ها را به همكاران ما بدهيد ما همه نامه‌هاي شما را دسته‌بندي مي‌كنيم و به تهران مي‌بريم. آقاي بقايي و خود بنده هم در خدمت شما هستيم و به فضل الهي تك‌تك نامه‌هاي شما را پاسخ مي‌دهيم و اميدواريم اين نامه‌ها به نتيجه مطلوب برسد.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.