• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » «وحدت» واکنش همیشگی برای مقابله با توطئۀ دشمنان است
  کد خبر : 2062155

  «وحدت» واکنش همیشگی برای مقابله با توطئۀ دشمنان است

  «وحدت» واکنش همیشگی برای مقابله با توطئۀ دشمنان استReviewed by on Dec 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، «سید علی فضل‌الله» روحانی برجستۀ لبنانی، امشب در نشست عمومی مهمانان کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی طی سخنانی با تأکید بر ضرورت تلاش هر چه بیشتر پیشوایان و مجاهدان جهان اسلام…

  «وحدت» واکنش همیشگی برای مقابله با توطئۀ دشمنان استReviewed by on Dec 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، «سید علی فضل‌الله» روحانی برجستۀ لبنانی، امشب در نشست عمومی مهمانان کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی طی سخنانی با تأکید بر ضرورت تلاش هر چه بیشتر پیشوایان و مجاهدان جهان اسلام برای مقابله با فتنه‌گران اظهار کرد: لازم است روحیۀ تلاشگران عرصۀ وحدت همچون روحیۀ مجاهدان در برابر تروریسم‌ها باشد.

  وی وحدت را واکنشی همیشگی در برابر دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان دانست و یادآور شد: در طول تاریخ آنچه باعث ضعف قدرت مسلمانان شده، تفرقه بوده و این همان چیزی است که دشمنان به دنبال آن است.

  این روحانی برجستۀ لبنانی با بیان این مطلب که چالش‌های امت اسلام فقط چالش‌های امنیتی نیست، گفت: ما چالش‌‌های فکری و فرهنگی نیز داریم که برای رفع اینها نیازمند گفت‌وگو هستیم.

  سید علی فضل‌الله با اشاره به تلاش دشمنان برای به چالش کشیدن حقیقت اسلام و نابودی تمدن نوین اسلامی خاطرنشان کرد: تلاش داعش و گروه‌های مشابه آنها، در راستای عدم پیشرفت و اتحاد اسلام و مسلمین بوده است.

  وی با تأکید بر کنار گذاشتن مسائل حاشیه‌ای و توجه به یکپارچگی و وحدت گفت: ما این حق را داریم که برخوردار از تمدنی باشیم که پیامبر اکرم(ص) آن را برایمان آوردند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.