• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » فاصله ۱۰ کیلومتری ارتش سوریه تا محاصره آخرین عناصر داعش در بادیه
  کد خبر : 2062124

  فاصله ۱۰ کیلومتری ارتش سوریه تا محاصره آخرین عناصر داعش در بادیه

  فاصله ۱۰ کیلومتری ارتش سوریه تا محاصره آخرین عناصر داعش در بادیهReviewed by on Dec 6Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، منابع میدانی روز چهارشنبه اعلام کردند ارتش سوریه و نیروهای مقاومت بر شهرک های الجلاء، الرمادی، المسلخه، البرهوم و تل البنی در جنوب شرق دیرالزور مسلط شدند.نیروهای ارتش سوریه بااین پیشروی…

  فاصله ۱۰ کیلومتری ارتش سوریه تا محاصره آخرین عناصر داعش در بادیهReviewed by on Dec 6Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، منابع میدانی روز چهارشنبه اعلام کردند ارتش سوریه و نیروهای مقاومت بر شهرک های الجلاء، الرمادی، المسلخه، البرهوم و تل البنی در جنوب شرق دیرالزور مسلط شدند.
  نیروهای ارتش سوریه بااین پیشروی به فاصله کمتر از ۱۰ کیلومتری نیروهای مستقر در منطقه الحمدان در شمال شهر البوکمال رسیدند.
  در صورتی که این نیروها خود را به نیروهای مستقر در منطقه الحمدان برسانند، حلقه محاصره آخرین تروریست های داعشی در بادیه سوریه کامل می شود.
  ارتش سوریه در روزهای گذشته نیز در همین محور، شهرک الصالحیه و روستاهای الطوطحیه، الصبخه، العباس، المرعی، الشمر، اللایج و القطه و بلندی های راهبردی النسوریه که بر این روستاها مسلط است را از دست گروه تروریستی تکفیری داعش آزاد کرده بود.
  ارتش سوریه و نیروهای مقاومت روز یکشنبه ۲۸ آبان شهر البوکمال در استان دیرالزور سوریه را از دست گروه تروریستی تکفیری داعش پاکسازی کردند.
  این شهر مرزی در مجاورت شهر القائم عراق تنها پایگاه بزرگ داعش در شرق سوریه بود.
  عملیات ارتش سوریه و نیروهای مقاومت برای تسلط بر شهر البوکمال در چارچوب عملیات 'والفجر۳' و با هدف پاکسازی تمام مناطق شرقی سوریه از گروه تروریستی تکفیری داعش انجام شد.
  مرکز عملیات نیروهای همپیمان ارتش سوریه روز شنبه ۲۵ شهریورماه از آغاز عملیات 'والفجر۳' برای پاکسازی مناطق هم مرز با عراق در جنوب استان دیرالزور تا البوکمال از گروه تروریستی داعش خبر داده بود.
  خاورم**۶۱۱۶**۱۵۹۰
  انتشاردهنده: محمد حسن دوستارگان

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.