• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » تعلیم و تربیت اصولی راهکاری موثر برای خوب زیستن
  کد خبر : 2062084

  تعلیم و تربیت اصولی راهکاری موثر برای خوب زیستن

  تعلیم و تربیت اصولی راهکاری موثر برای خوب زیستنReviewed by on Dec 6Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛دبیرکل شورای عالی آموزش وپرورش در همایش جلیل از دانش آموزان و فرهنگیان برگزیده علمی، آموزشی و فرهنگی حوزه متوسطه کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج باتاکید براینکه محیط یادگیری…

  تعلیم و تربیت اصولی راهکاری موثر برای خوب زیستنReviewed by on Dec 6Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛دبیرکل شورای عالی آموزش وپرورش در همایش جلیل از دانش آموزان و فرهنگیان برگزیده علمی، آموزشی و فرهنگی حوزه متوسطه کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج باتاکید براینکه محیط یادگیری در محدوده کلاس درس نیست گفت:دانش آموز عنوانی است که برای یادگیرنده بکار می‌رود وباید با تلاش معلم، فرایند یاددهی ویادگیری وی از حالت منفعل خارج شود.

  مهدی نوید ادهم افزود: سند تحول بنیادین آموزش وپرورش عنوان بزرگترین سند تغییر نظام آموزشی کشور در اولویت کاری مجموعه تعلیم وتربیت قرار دارد.

  وی ادامه داد: باید به طریقی عمل شود که در روند یاددهی ویادگیری تغییر را حس کنیم ودانش آموز به عنوان جوینده علم تربیت شود.

  دبیرکل شورای عالی وزارت آموزش وپرورش گفت:در آموزش وپرورش به دنبال تغییر بنیادین هستیم تا دانش آموزان برای خوب زیستن آماده شوند.

  مدیرکل آموزش وپرورش استان هم در این همایش گفت:این برگزیدگان شامل رتبه‌های یک ودورقمی کنکور سراسری، جشنوار‌های تحلیل محتوا، نوآوری، الگو‌های برتر تدریس، پیشرفت تحصیلی، میانگین نمره سوم متوسطه، پروژه مهر و مسابقات علمی حوزه متوسطه هستند.

  هادی زاع پور افزود:در یک سال گذشته دانش آموزان و فرهنگیان استان بیش از ۶۰۰ رتبه ملی کسب کردند.

  وی ادامه داد:تجلیل از چهره‌های برتر علمی، تقدیر از توانمندی و ظرفیت ارزشمند نیروی انسانی زیربنای توسعه همه جانبه جامعه است.

  رئیس بنیاد نخبگان استان هم گفت:نیروهای انسانی فرهیخته محور اصلی اقتصاد دانش بنیان است که باید توانمند شوند.

  دکتر نیکروز افزود:کسب رتبه‌های برتر علمی وموفقیت‌ها در مرتبه‌های استانی و ملی بیانگر تلاش معلمان دلسوز و برنامه ریزان آموزشی و خانواده‌ها است.

  ایوب رضایی معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش استان هم گفت: این همایش برای سومین سال متوالی با حضور فرهنگیان ودانش آموزان برتر برگزار شد و در ارزیابی از پروژه مهر شهرستان‌های بویراحمد، گچساران و چرام رتبه‌های برتر را کسب کردند.

  در این همایش از ۲۵۰ دانش آموز و برگزیده علمی، آموزشی و فرهنگی کهگیلویه وبویراحمد تجلیل شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.