• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » دو سوم ظرفیت قانون هدفمندی یارانه ها معطل مانده است
  کد خبر : 2062023

  دو سوم ظرفیت قانون هدفمندی یارانه ها معطل مانده است

  دو سوم ظرفیت قانون هدفمندی یارانه ها معطل مانده استReviewed by on Dec 6Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم، موسی الرضا ثروتی در مصاحبه با رادیو افزود: از مجموع ۱۵ تکلیف قانونی در بحث هدفمندی یارانه ها تنها یک تکلیف (پرداخت نقدی به خانوارها) عملیاتی و بقیه موارد قانونی به مرحله…

  دو سوم ظرفیت قانون هدفمندی یارانه ها معطل مانده استReviewed by on Dec 6Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم، موسی الرضا ثروتی در مصاحبه با رادیو افزود: از مجموع ۱۵ تکلیف قانونی در بحث هدفمندی یارانه ها تنها یک تکلیف (پرداخت نقدی به خانوارها) عملیاتی و بقیه موارد قانونی به مرحله اجرا درنیامده است.

  وی همچنین اظهارداشت: متاسفانه تاکنون برای اشتغال، مسکن، نان صنعتی، بهره وری و موارد مشابه دیگر رقمی از منابع هدفمندی یارانه ها پرداخت نشده است.

  نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: قانون هدفمندی یارانه ها در سال ۱۳۸۸ مصوب و قرار بود از اول سال ۱۳۸۹ اجرایی شود.

  وی در ادامه افزود: این قانون با سه ماه تاخیر در سه ماهه آخر سال ۱۳۸۹ با استقراض هشت هزار میلیارد تومان از بانک مرکزی عملیاتی شد.

  ثروتی اظهارداشت: بر اساس اعلام مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی هم اکنون درآمد ناشی از هدفمندی یارانه ها ۹۷ هزار میلیارد تومان است که از این میزان تنها ۳۷ تا ۳۸ هزارمیلیارد تومان تحت عنوان «یارانه نقدی» به مردم پرداخت می شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.