• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پایداری ملت یمن تمامی گزینه‌های دشمن را به شکست کشاند
  کد خبر : 2061891

  پایداری ملت یمن تمامی گزینه‌های دشمن را به شکست کشاند

  پایداری ملت یمن تمامی گزینه‌های دشمن را به شکست کشاندReviewed by on Dec 5Rating: دکتر "یوسف الحاضری" عضو کمیته ملی مستندسازی جنایت‌های اشغالگران در گفتگو با خبرنگار گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم شکست پروزه ایجاد جنگ داخلی در صنعا را آخرین گزینه دشمن دانست و توضیح داد: با کشته شدن علی عبدالله صالح وضعیت صنعا و…

  پایداری ملت یمن تمامی گزینه‌های دشمن را به شکست کشاندReviewed by on Dec 5Rating:

  دکتر "یوسف الحاضری" عضو کمیته ملی مستندسازی جنایت‌های اشغالگران در گفتگو با خبرنگار گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم شکست پروزه ایجاد جنگ داخلی در صنعا را آخرین گزینه دشمن دانست و توضیح داد: با کشته شدن علی عبدالله صالح وضعیت صنعا و مناطق دیگر آرام تر شده است، درگیری‌های پراکنده‌ای در برخی مناطق صنعا و خصوصا محل سکونت علی عبدالله صالح و برخی وابستگان او جریان دارد و در این درگیری‌ها چندین نفر کشته شدند. در بازدیدی که از بیمارستان‌ها داشتم تعداد زیادی از افرادی که در درگیری‌ها و به واسطه تک‌تیراندازان کشته شده بودند را مشاهده کردم؛ در میان آنها تعدادی از نیروهای امنیتی و افراد کمیته های مردمی نیز وجود داشتند.

  وی ادامه داد: هم اکنون اوضاع آرام است و تحرکات چندانی دیده نمی شود، کنگره مردمی یمن به ریاست علی عبدالله صالح از جایگاه مردمی بسیار ممتازی برخوردار بود و خوشبختانه هواداران کنگره مردمی با شرایط پیش آمده مسئولانه برخورد کردند و با درک  شرایط کشور به دعوت های عبدالله صالح برای پیوستن به دشمن توجهی نکردند و به خوبی حق را از باطل تشخیص دادند.

  او تاکید کرد: به دلیل اقدامات کمیته‌های مردمی و بصیرت بالای مردم وضعیت آرام و باثبات شده است؛ پیمان‌های سیاسی همچون گذشته پابرجا هستند و تنها خیانت‌کاران و افرادی که کشته شدند از آن حذف شده‌اند. خیانتکارانی که باقی مانده‌اند به طور قطع به دور از هرگونه انتقام گیری به طور عادلانه محاکمه خواهند شد.

  یوسف الحاضری توضیح داد که با کشته شدن علی عبدالله صالح جبهه داخلی منسجم‌تر و کارآمد‌تر خواهد شد و گفت: آرامش کنونی و حوادث پیش آمده تاثیر بسیار مثبتی بر جبهه های نبرد خواهند داشت و پشتیبانی لجستیکی با شرایط بهتری ادامه خواهد یافت، دولت یکپارچه‌تر و با قدرت بیشتری به کار خود ادامه خواهد داد و دیگر شاهد چند دستگی نخواهیم بود. برای بیش از یک هزار روز در حالی که مشکلات سیاسی داخلی و چنددستگی‌ها به ما فشار وارد می‌کردن موفق  شدیم در برابر دشمن ایستادگی کنیم و امروز که این مشکلات برطرف شده و وضعیت ما باثبات‌تر شده توان بیشتری برای پایداری و ادامه دفاع از کشور خواهیم داشت.

  وی در بخش دیگری از سخنان گفت: سیاست‌های دشمن همواره درحال تغییر است در ابتدا سعی می‌کرد با بمباران مناطق مسکونی مردم را به وحشت بیاندازد و شاهد چندین کشتار خونین در نقاط مختلف بودیم اما ملت یمن قد خم نکرد و استوار باقی ماند، پس از آن به استفاده از سلاح های نامتعارف و ممنوعه روی آورد اما در این مورد نیز موفق به درهم شکستن اراده مردم نشد؛ در ادامه از مزدوران داخلی در عدن و تعز استفاده کرد که این سیاست نیز نتیجه بخش نبود. در برهه زمانی دیگری شاهد بودیم که دشمن با انتقال بانک مرکزی از صنعا به عدن تلاش کرد فشارهای اقتصادی وارد شده به مردم را با هدف در هم شکست صبر و اراده‌شان شدت دهد اما در این مورد نیز موفق نبود، هم اکنون ۱۵ ماه است که حقوق کارمندان دولت پرداخت نشده است اما با این وجود نیز مردم به مقاومت در برابر دشمن ادامه داده اند.

  او در همین خصوص ادامه داد: همچنین شاهد بودیم که اشغالگران تلاش کردند ارگان‌های دولتی همچون وزارت آموزش و پرورش و وزارت بهداشت را به تعطیلی بکشانند، مقاومت مردم یمن علی رغم به کار بستن شگرد های مختلف درهم نشکست و دشمن هربار شکست خورد و تنها راه باقی مانده برای سعودی‌ها ایجاد فتنه در داخل صنعا بود. آنان ایجاد فتنه در داخل صنعا را آخرین و قدرتمندترین گزینه خود می‌دانستند اما به لطف خدا، ملت یمن مجددا از خود پایداری نشان داده و این گزینه دشمن را به سادگی و در کمترین زمان ممکن درهم شکست. گزینه بسیار خطرناک و بزرگی همچون یک جنگ داخلی و ایجاد فتنه در صنعا و تفرقه میان هم پیمانان بسیار ساده‌تر از انتظار همگان در هم شکسته شد.

  این کارشناس یمنی تاکید کرد: هم‌اکنون دشمنان دیگر هیچ طرح یا گزینه‌ای ندارند و احتمالا به بمباران بدون هدف، تخریب زیرساخت‌های کشور، کشتار کودکان و زنان و تخریب منازل مسکونی مردم روی بیاورند. آنان بخوبی می‌دانند که اگر با میلیون ها بمب نیز ما را بمباران کنند به پایداری و مقاومت خود ادامه خواهیم داد.

  وی در پایان گفت: برد موشک‌های ما امروز به ریاض و ابوظبی و دبی می‌رسند و همانطور که می‌دانیم امارات بر اساس اقتصاد و تبادلات تجاری بنا شده است و در صورتی که مورد تهدید قرار بگیرد دچار فروپاشی می شود. آنان باید به خوبی به سخنان عبدالملک الحوثی گوش فرادهند زیرا اگر به سخنانش توجه نکنند دچار فروپاشی خواهند شد. دشمن باید از یمن دست برداشته و از آن خارج شود زیرا در غیر این صورت پاسخ دندان شکنی دریافت خواهد کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.