• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » کارشناس سوری: تجاوزهای رژیم صهیونیستی به سوریه ناشی از ضعف و ترس است
  کد خبر : 2061885

  کارشناس سوری: تجاوزهای رژیم صهیونیستی به سوریه ناشی از ضعف و ترس است

  کارشناس سوری: تجاوزهای رژیم صهیونیستی به سوریه ناشی از ضعف و ترس استReviewed by on Dec 5Rating: کمال جفا امروز (سه شنبه) در گفت وگو با ایرنا افزود: اقدمات تروریست ها و حامیان آن ها در سوریه به قدرت گیری ایران، سوریه و حزب الله و ایجاد محوری قدرتمند مخالف سیاست های صهیونیستی – آمریکایی…

  کارشناس سوری: تجاوزهای رژیم صهیونیستی به سوریه ناشی از ضعف و ترس استReviewed by on Dec 5Rating:

  کمال جفا امروز (سه شنبه) در گفت وگو با ایرنا افزود: اقدمات تروریست ها و حامیان آن ها در سوریه به قدرت گیری ایران، سوریه و حزب الله و ایجاد محوری قدرتمند مخالف سیاست های صهیونیستی – آمریکایی در منطقه منجر شد و این تحولات صهیونیست ها را در وضعیتی مبهم درباره آینده خود در منطقه قرار داده است.
  وی درباره تجاوزهای مداوم رژیم صهیونیستی به مواضع و مراکز نظامی سوریه گفت: این تجاوزها ناشی از سرخوردگی رژیم صهیونیستی در منطقه و لحاظ نشدن نگرانی های آن و محرومیت از مشارکت و تاثیرگذاری در هرگونه حل و فصل سیاسی در منطقه است.
  جفا اظهار داشت: این تجاوزها معمولا پس از هر دستاورد نظامی ارتش سوریه و هم پیمان های آن علیه تروریست های تکفیری انجام می شود و این بار نیز با آزادسازی البوکمال و احتمال پاکسازی تمام سرزمین سوریه از گروه تروریستی داعش، این تجاوز صهیونیستی انجام شد.
  وی ادامه داد: رژیم اسرائیل همواره ادعا می کرد که محموله های سلاح حزب الله را در خاک سوریه هدف قرارمی دهد، ولی این نخستین باری است که رژیم صهیونیستی به هدف قراردادن یک پایگاه که ممکن است ارتباطی با جمهوری اسلامی ایران داشته باشد، اعتراف کرد که این مساله تلاشی برای پنهان کردن ترس رژیم صهیونیستی است.
  به گفته این کارشناس سوری، رژیم صهیونیستی می داند که با پایان عمر گروه های تروریستی در سوریه، حکومت دمشق قدرتمند تر از قبل در منطقه ظاهر می شود و در مقابل رژیم صهیونیستی نیز به خاطر تمام جنایت ها و تجاوزهایی که در طول این چندسال به صورت مستقیم و غیرمستقیم مرتکب شده، خود را در معرض خطر می بیند.
  ‘اطمینان دادن به صهیونیست های هراسان ساکن سرزمین های اشغالی از قدرت محور مقاومت اسلامی یکی دیگر از اهداف بمباران پایگاه الکسوه توسط رژیم صهیونیستی است، زیرا این رژیم از عمل به وعده هایی که به شهرک نشین ها درباره ایجاد کمربند امن در مرز با سوریه داده بود، ناکام مانده است.’
  وی اضافه کرد: یکی دیگر از اهداف هدف قرار دادن پایگاه الکسوه توسط رژیم صهیونیستی، سنجیدن توان واکنش سوریه و محور مقاومت و سامانه های دفاعی آنهاست.
  ‘یکی دیگر از اهداف رژیم صهیونیستی و حامیان آن شاید کشاندن پای ارتش سوریه و محور مقاومت به جنگی دیگر و بازداشتن آن ها از پایان دادن به تروریسم در سوریه باشد.’
  جفا افزود: واکنش سامانه های ضد هوایی سوریه به تجاوزهای رژیم صهیونیستی نشان می دهد که تصمیم مقابله با این تجاوزها در محور مقاومت گرفته شده و ممکن است مانند گذشته در مقابل آن سکوت نشود.
  وی اظهار داشت: با توجه به شرایط کنونی، تجاوزهای رژیم صهیونیستی علیه سوریه براساس تحولات میدانی سوریه شدت و ضعف خواهد داشت و تا زمانی که کشورهای محور مقاومت تصمیم قاطعی براساس شرایط زمانی و مکانی مناسب نگیرند و در عمق سرزمین های اشغالی پاسخ این رژیم جنایتکار را ندهند، شاهد چنین تجاوزهایی خواهیم بود.
  این کارشناس سوری گفت: ملت سوریه و همه ملت های منطقه منتظر فرا رسیدن روزی هستند که پاسخ مستقیم به تجاوزهای رژیم صهیونیستی داده شود و خود این رژیم نیز می داند که چنین روزی خواهد رسید و با این اقدامات فقط مجازات خود را سنگین تر می کند.
  رژیم صهیونیستی دوشنبه شب یک پایگاه نظامی سوریه را در منطقه جمرایا در شمال غرب پایتخت این کشور با چند موشک هدف قرار داد.
  براساس اعلام شبکه الاخباریه سوریه، سامانه های ضد هوایی سوریه موفق شدند سه موشک را منهدم کنند.
  رژیم صهیونیستی ساعت ۳۰ دقیقه بامداد شنبه نیز چند فروند موشک زمین به زمین به سوی یکی از پایگاه های نظامی در منطقه الکسوه در ریف دمشق شلیک کرد.
  سامانه های ضد هوایی سوریه به این تجاوز واکنش نشان دادند و دو موشک را منهدم کردند.
  این تجاوز رژیم صهیونیستی فقط خسارت های مادی برجای گذاشت.
  خاورم**۶۱۱۶*۱۲۷۵

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.