• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » برخی‌ها طوری صحبت می‌کنند که گویی سخنگوی امریکا هستند/ اینها می‌گفتند با داعش هم مذاکره کنیم
  کد خبر : 2061873

  برخی‌ها طوری صحبت می‌کنند که گویی سخنگوی امریکا هستند/ اینها می‌گفتند با داعش هم مذاکره کنیم

  برخی‌ها طوری صحبت می‌کنند که گویی سخنگوی امریکا هستند/ اینها می‌گفتند با داعش هم مذاکره کنیمReviewed by on Dec 5Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، علی اکبر ولایتی رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد در مراسم روز دانشجو و یادواره جوان‌ترین شهید مدافع حرم که بعدازظهر امروز در واحد…

  برخی‌ها طوری صحبت می‌کنند که گویی سخنگوی امریکا هستند/ اینها می‌گفتند با داعش هم مذاکره کنیمReviewed by on Dec 5Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، علی اکبر ولایتی رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد در مراسم روز دانشجو و یادواره جوان‌ترین شهید مدافع حرم که بعدازظهر امروز در واحد تهران غرب دانشگاه آزاد برگزار شد، گفت: بعضی جراید امروز نوشته بودند ۱۶ آذر متعلق به کیست؟ باید بگوییم متعلق به مردم است زیرا هدف آن دانشجویان نیست هدف ملی بوده و در اعتراض به سفر نیکسون به ایران شهید شدند.

  وی افزود: امروز هم همه به دنبال حفاظت از منافع ملی در صحنه‌های دفاع از حرم حضور می‌یابند. دفاع از حرم دفاع از حرمت دینی و ملی ماست. در آن زمان انگلیس و آمریکا که کودتای ۲۸ مرداد را ترتیب دادند می‌خواستند بذر محصول خود را جمع کنند و برخی به غلط فکر می‌کردند با رویکرد به امریکا میتوانند با انگلیس مقابله کنند.

  ولایتی تاکید کرد: دانشجویان علیه دیکتاتوری داخلی و سلطه خارجی قیام کردند. برخی که مدعی هستند ۱۶ آذر متعلق به آنهاست بدانند ۱۶ آذر متعلق به کسانی است که در دفاع از تمامیت ارضی کشور اقدام می‌کند.

  رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد افزود: برخی از اینها می‌گفتند با داعش هم مذاکره کنیم. همین داعشی که کلینتون ایجاد آن را جزء افتخاراتش می‌داند که جنایت می‌کند و الله اکبر می‌گوید. با اینها می‌توان مذاکره کرد؟ اگر شجاعت مبارزه ندارید حداقل بنشین و خدا را شکر کن در کشوری هستی که جوانانش از کشور دفاع می‌کنند و با هدایت رهبری و شجاعت سردار سلیمانی توانستیم داعش را شکست دهیم ولی اگر باز هم ساکت بنشینیم دشمنان دست به کار می‌شوند.

  وی گفت: همین امروز برخی‌ها طوری صحبت می‌کنند که گویی سخنگوی امریکا هستند.

  ادامه دارد…

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.