• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پنجمین محموله از کمک‌های مردم ایران به دست نیازمندان یمنی رسید
  کد خبر : 2061717

  پنجمین محموله از کمک‌های مردم ایران به دست نیازمندان یمنی رسید

  پنجمین محموله از کمک‌های مردم ایران به دست نیازمندان یمنی رسیدReviewed by on Dec 5Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از  روابط عمومی اتحادیه بین‌المللی امت واحده، پنجمین مرحله از کمک‌های مردم ایران به مردم مظلوم یمن، در میان خانواده‌های نیازمند شهرهای صنعا و البیضاء توزیع شد….

  پنجمین محموله از کمک‌های مردم ایران به دست نیازمندان یمنی رسیدReviewed by on Dec 5Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از  روابط عمومی اتحادیه بین‌المللی امت واحده، پنجمین مرحله از کمک‌های مردم ایران به مردم مظلوم یمن، در میان خانواده‌های نیازمند شهرهای صنعا و البیضاء توزیع شد.

  خانم فاطمه خطیب، مسئول بخش خیریه امت واحده، با تأکید بر اینکه تمامی کمک‌های ارسال شده، هدایای مردمی بوده و از هیچ منبع دولتی کمکی دریافت نکرده‌ایم، گفت: تا کنون مردم ایران بالغ بر ۱۰۰میلیون تومان از طریق این اتحادیه به مردم یمن کمک کرده‌اند که این کمک‌ها در پنج مرحله به صورت مواد خوراکی و دارویی میان نیازمندان یمنی توزیع شده است.

  خطیب با اشاره به آسیب‌های تجاوز سعودی‌ها به یمن، گفت: جنگ یمن تبعات بسیار بدی به همراه داشت. بیش از ۸هزار نفر کشته، حدود ۲۰هزار مجروح، گسترش فقر، شیوع وبا و ابتلای بیش از ۵۰۰هزار نفر به این بیماری و آوارگی بیش از ۳میلیون یمنی، تنها بخشی از اثرات جنگ یمن است و همۀ این آمارها در وضعیتی است که به علت محاصرۀ اقتصادی و سانسور خبری، اطلاعات دقیقی از وضعیت مردم در دست نیست.

  مسئول خیریه امت واحده با بیان اینکه متاسفانه در یمن گرسنگی و بیماری بیداد می‌کند، گفت: با کمک یمنی‌هایی که به خارج از یمن رفت‌وآمد دارند و ما با آن‌ها در ارتباط هستیم، توانستیم برای بیش از ۲۰۰ خانواده در استان‌های صنعا و البیضاء که در فقر شدید به سر می‌برند، بسته غذایی تهیه کنیم. این خانواده‌ها، غالبا آسیب‌دیده از جنگ هستند و در اثر بمباران‌ها، آواره شده‌اند.

  خطیب با اشاره به طرح تبسم این خیریه که به حمایت از کودکان آسیب‌دیده از جنگ می‌پردازد، اضافه کرد: همچنین امت واحده از ۳۰ کودک یمنی در استان البیضا که یتیم یا فقیر هستند، حمایت تحصیلی می‌کند تا آسیب‌های ناشی از جنگ، آن‌ها را از تحصیل باز ندارد.

  اتحادیه بین‌‌المللی امت واحده که سابقه کمک‌رسانی به مسلمانان فلسطین، پاکستان، سوریه و میانمار را نیز در کارنامۀ خود دارد، پیش از این نیز کمک‌های خیران ایرانی را در استان‌های الحدید، تعز و صعده در میان نیازمندان توزیع کرده است.

  روابط عمومی اتحادیه بین‌المللی امت واحده، هم‌میهنان می‌توانند برای حمایت‌ از مردم مظلوم یمن، کمک های خود را به روش‌های زیر واریز کنند:

  ۱.   درگاه پرداخت خیریه امت واحده به آدرس: http://enfaagh.com؛
  ۲.   شماره کارت ۵۰۲۲۲۹۱۹۰۰۰۵۶۶۵۴ به نام «مجمع جوانان امت واحده»؛
  ۳.  کد USSD به شماره #۱۲۱۲*۷۲۴*.

  همچنین علاقمندان می‌توانند گزارش‌های کمک‌های ارسالی به یمن را در کانال تلگرامی https://t.me/enfaagh دنبال کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.