• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اجرای توافق مصالحه محلی در ۲۷ شهر، شهرک و روستا در حمص
  کد خبر : 2061691

  اجرای توافق مصالحه محلی در ۲۷ شهر، شهرک و روستا در حمص

  اجرای توافق مصالحه محلی در ۲۷ شهر، شهرک و روستا در حمصReviewed by on Dec 5Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری فارس، روند انجام مصالحه های محلی در شهرهای مختلف سوریه به ویژه استان حمص همچنان ادامه دارد. خبرگزاری سانا گزارش داد که در راستای تقویت مصالحه های محلی،…

  اجرای توافق مصالحه محلی در ۲۷ شهر، شهرک و روستا در حمصReviewed by on Dec 5Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری فارس، روند انجام مصالحه های محلی در شهرهای مختلف سوریه به ویژه استان حمص همچنان ادامه دارد.

  خبرگزاری سانا گزارش داد که در راستای تقویت مصالحه های محلی، ۲۷ شهر، شهرک و روستا در ریفهای جنوبی و شرقی استان حمص، توافق توقف اقدامات خصمانه را پذیرفتند.

  این توافق، شهر تدمر و  شهرکها و روستاهای زیر را شامل میشود: العامریه، جندر، جب الصدی، دیبه، المعمور، شمسین، گردشگاه جندر، البویضه الغریبه، کمام، الدمینه الغریبه، الصالحیه، عش الورور، أم الصخر، الدمینه الشرقیه، کوکران، الحمراء، دیابیه، دحیرج، الضبعه، الصفا، الزهور، سمیکه، تبه حنا،الشبرونیه، ادلین و معربو».

  افراد سرشناس حاضر در محفلی که در ساختمان استانداری حمص برگزار شده بود، از نقش فعال روسیه در حمایت از تلاشهای دولت سوریه به منظور تثبیت مصالحه ملی تشکر و قدردانی کردند.

  این افراد تأکید کردند که مصالحه ملی بهترین راه برای تقویت همبستگی ملت سوریه در مناطق مختلف است و باید در موازات آن، جنگ علیه گروههای تروریستی ادامه یابد.

  این توافق بر حمایت از ارتش سوریه در مبارزه با تروریسم، عدم اجازه بازگشت مزدوران، از بین بردن همه شعارهای تروریستها، بر افراشتن پرچم سوریه، نصب پلاکاردهای ملی در همه نهادهای دولتی و کمک به مسئولین بومی برای بازگشت امنیت به این مناطق تأکید دارد.

  در ۲۷ سپتامبر گذشته توافق توقف اقدامات خصمانه در شهر «الرستن» و ۲۵ روستای دیگر در ریف حمص اجرایی شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.