• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نفع مردم را در مذاکرات هسته‌ای پیگیری می‌کردیم
  کد خبر : 2061598

  نفع مردم را در مذاکرات هسته‌ای پیگیری می‌کردیم

  نفع مردم را در مذاکرات هسته‌ای پیگیری می‌کردیمReviewed by on Dec 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز، علی باقری کنی امروز در جمع دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز اظهار داشت: هیچکس با اصل مذاکره به عنوان یکی از ابزارهای دیپلماسی مخالف نیست بلکه آنچه محل اختلاف انقلابی‌ها با غربگرایان است…

  نفع مردم را در مذاکرات هسته‌ای پیگیری می‌کردیمReviewed by on Dec 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز، علی باقری کنی امروز در جمع دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز اظهار داشت: هیچکس با اصل مذاکره به عنوان یکی از ابزارهای دیپلماسی مخالف نیست بلکه آنچه محل اختلاف انقلابی‌ها با غربگرایان است این است که اولاً مذاکره تنها ابزار دیپلماسی نیست.

  وی افزود: ثانیا دیپلماسی تنها راه تثبیت حقوق ملی و تأمین منافع ملی نیست همچنین هر موضوعی قابل مذاکره نیست و هر طرفی نیز قابل مذاکره نیست.

  عضو ارشد تیم سابق مذاکره کننده هسته‌ای ایران با بیان اینکه برجام ثابت کرد اگر صرفاً تحت پرچم دیپلماسی و تنها با سلاح مذاکره به مصاف دشمن برویم نتیجه این می‌شود، بیان کرد: ملت ایران از بسیاری از حقوق هسته‌ای تا ابد محروم شده و محدودیت‌های متعدد و شدیدی بر فعالیت‌های هسته‌ای کشور تحمیل شده‌ است.

  وی در ادامه تصریح کرد: دستاوردهای متعدد هسته‌ای کشور نابود شده و یا در آستانه‌ی نابودی قرار گرفته و به اعتراف مذاکره کنندگان نتیجه‌ای بهتر از "تقریباً هیچ" عاید ملت ایران نشده است.

  باقری گفت: برجام ثابت کرد که نه "آمریکای اوبامای مؤدب" و نه "امریکای ترامپ دیوانه" طرف قابل اعتمادی برای مذاکره نیست.

  وی خاطرنشان کرد: غرب‌گرایان می‌خواهند همان بلایی را که بر سر حقوق و دستاوردهای هسته‌ای این ملت مظلوم آوردند، بر سر توانمندی موشکی و حضور و نفوذ منطقه‌ای ایران اسلامی نیز بیاورند.

  عضو ارشد تیم سابق مذاکره کننده هسته‌ای افزود: کسانی که امروز برای مذاکره موشکی با دشمن نسخه می‌پیچند، دیروز مذاکره با تروریست‌های داعش در سوریه و قبل از آن مذاکره با تروریست‌های طالبان در افغانستان را تجویز می‌کردند.

  وی بیان کرد: زیاده‌خواهی غربی‌ها در موضوع هسته‌ای پس از برجام به جایی رسیده است که حتی دانشجوی ایرانی برای این که در یک موضوع پژوهش کند به‌جای اینکه از استادش اجازه بگیرد از آمریکا باید اجازه بگیرد.

  باقری تصریح کرد: ننگ جشن گرفتن برای برجام هسته‌ای و ریختن بهترین نوع سیمان در راکتور تا ابد برای روشنفکران خواهد ماند و تا به ابد افتخار خون دادن برای علم هسته‌ای برای حزب الهی‌ها نیز می‌ماند.

  وی گفت: غرب‌گرایان نمی‌توانند این ننگ را از خود بزدایند که با برجام ایران را از اوج پیشرفت در قرن بیست و یک به حضیض عقب ماندگی در قرون وسطی فرستادند.

  عضو ارشد تیم سابق مذاکره کننده هسته‌ای تصریح تاکید کرد: ما برای توافق مذاکره نمی‌کردیم بلکه به دنبال نتیجه‌ای به نفع حقوق مردم بودیم، اگر نتیجه با توافق به دست می‌آمد ما نیز توافق می‌کردیم.

  وی افزود: حقوق مردم ایران تثبیت حقوق هسته‌ای و رفع تحریم بود اما در برجام حقوق هسته‌ای ما را ضایع کردیم و برای نقض برخی حقوق نیز تعهد ابدی دادیم و این در صورتی است که تعهد ابدی را تنها کشورهای مستعمره می‌دهند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.