• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » سیطره نیرو‌های امنیتی یمن بر برخی پایگاه‌های شبه‌نظامیان خائن در صنعا
  کد خبر : 2061404

  سیطره نیرو‌های امنیتی یمن بر برخی پایگاه‌های شبه‌نظامیان خائن در صنعا

  سیطره نیرو‌های امنیتی یمن بر برخی پایگاه‌های شبه‌نظامیان خائن در صنعاReviewed by on Dec 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی المسیره، نیرو‌های امنیتی یمن برخی پایگاه‌های نظامی احمد علی عبدالله صالح، فرزند علی عبدالله صالح رئیس جمهور مخلوع یمن، را در منطقه «السبعین» تحت…

  سیطره نیرو‌های امنیتی یمن بر برخی پایگاه‌های شبه‌نظامیان خائن در صنعاReviewed by on Dec 4Rating:

  سیطره نیرو‌های امنیتی یمن بر برخی پایگاه‌های شبه‌نظامیان خائن در صنعابه گزارش ایران ویج به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی المسیره، نیرو‌های امنیتی یمن برخی پایگاه‌های نظامی احمد علی عبدالله صالح، فرزند علی عبدالله صالح رئیس جمهور مخلوع یمن، را در منطقه «السبعین» تحت سیطره خود در آوردند.

  نیرو‌های امنیتی یمن همچنین برخی مقر‌های نظامی طارق عفاش و شبه‌نظامیان خائن (وابسته به علی عبدالله صالح) را در خیابان «ایران» تحت سیطره خود در آوردند.

  نیرو‌های یمنی همچنین منطقه «جوله المصباحی» را به طور کامل تحت سیطره خود در آوردند و شبه‌نظامیان خائن وابسته به صالح را از آنجا طرد کردند.

  نیرو‌های امنیتی یمن دفتر احمد علی (فرزند علی عبدالله صالح رئیس جمهور مخلوع یمن) را نیز در خیابان الجزائر تحت سیطره در آوردند و شبه‌نظامیان خائن را از آنجا طرد کردند.

  یمنی‌ها در ادامه پیشروی‌های خود، شبه‌نظامیان خائن وابسته به علی عبدالله صالح را از مسجد جامع الصالح در صنعا پایتخت این کشور بیرون راندند و امنیت کامل را در آن برقرار کردند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.