• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نیروی زمینی سپاه اقتدار خود را در سوریه نشان داد
  کد خبر : 2061396

  نیروی زمینی سپاه اقتدار خود را در سوریه نشان داد

  نیروی زمینی سپاه اقتدار خود را در سوریه نشان دادReviewed by on Dec 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، طی سخنانی در مراسم تودیع و معارفه جانشین فرمانده نیروی زمینی با بیان اینکه همه دشمنان ما به دنبال تغییرات…

  نیروی زمینی سپاه اقتدار خود را در سوریه نشان دادReviewed by on Dec 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، طی سخنانی در مراسم تودیع و معارفه جانشین فرمانده نیروی زمینی با بیان اینکه همه دشمنان ما به دنبال تغییرات اساسی در انقلاب و نظام ما هستند، اظهار داشت: ما تاکنون واقعیت‌های تلخ و پرمخاطره ای را در عمر انقلاب در سرزمین خود و دیگر سرزمین‌ها تجربه کرده و به این نتیجه رسیده ایم که اگر در زمین قادر به مهار و اداره تحولات باشیم، میتوانیم همه راهبردهای دشمنان را به شکست واداریم.

  سردار سلامی تصریح کرد: نیروی زمینی سپاه در مرکز تحولات قرار دارد و هرگز از مرکز اولویت‌های ما خارج نخواهد شد.

  وی ادامه داد: همه می‌دانیم توان هوایی و موشکی قابلیت بالایی دارد اما نقش محوری اقتدار تعیین کننده که ضامن بقای نظام ما و سایر نظام هاست قدرت زمینی است.

  جانشین فرمانده سپاه با بیان اینکه تا زمانی که یک نظام تصویری از یک اقتدار مسلط ایجاد نکند به امنیت نمی‌رسد، گفت: نیروی زمینی سپاه بدون اغراق توانسته نقش اقتدار را ترسیم کند.

  سلامی افزود: وقتی این نیرو قادر است پشت سر هم با انواع مختلف عملیات‌های تهاجمی و دفاعی با هر تهدیدی مقابله کند، مثلا اگر قرار است در جنوب شرق چند عملیات انتحاری صورت بگیرد همه آنها را خنثی می‌کند، این همان نقش اقتدار است.

  وی ادامه داد: نیروی زمینی سپاه در شمالغرب و شمال شرق و در سرزمین‌های دیگر مثل سوریه هم این اقتدار را نشان داده  و با سرشاخه های عمل دشمن می‌جنگد.

  جانشین فرمانده سپاه گفت: وقتی نیروی زمینی موفق می‌شود سیاست‌های دشمنان با شکست مواجه کرده و عامل بازدارندگی باشد و وقتی حجم تهدیدات کاهش پیدا می‌کند، به خاطر ماهیت اقدامات نزسا است.

  سلامی خاطرنشان کرد: میدان جنگ نیروی زمینی، چهار راهی است که در آن سیاست امریکا و اسرائیل و اروپا و برخی از کشورهای منطقه مثل عربستان وجود دارد و کار بزرگی است.

  وی با اشاره به اهمیت برقراری امنیت در مرزها گفت: مرزها در منطقه غرب آسیا اهمیت فوق العاده‌ای پیدا کرده اند و در این راستا کار اجتماعی نیز در ایجاد امنیت نقش ویژه‌ای دارد که باید در کنار آن به عملیات رسانه ای و فناوری در پشتوانه امنیت نیز توجه شود که همه اینها محیط کار نیروی زمینی را مشخص می‌کند.

  جانشین فرمانده سپاه تصریح کرد: بخش مهندسی نیروی زمینی، با اقداماتی نظیر جاده و دژ و پایگاه و موانع و حفاظت الکترونیک و غیر الکترونیک مرزها را غیر قابل نفوذ می‌کند.

  ادامه دارد…

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.