• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » مطالب برگزیده سایت » دروغ «پسر عمه قالیباف» رو شد !
  کد خبر : 206122

  دروغ «پسر عمه قالیباف» رو شد !

  دروغ «پسر عمه قالیباف» رو شد !Reviewed by Aryan on Dec 15Rating: انتشار اتهام روزنامه ایران درباره حضور پسر عمه محمد باقر قالیباف در سمت معاونت شهرداری تهران با واکنش تند سایت فردا روبه رو شد. این سایت در پاسخ به ادعای روزنامه دولت نوشت:  دور تازه اتهام زنی ها و تخریب علیه اصولگرایان مستقل…

  دروغ «پسر عمه قالیباف» رو شد !Reviewed by Aryan on Dec 15Rating:
  انتشار اتهام روزنامه ایران درباره حضور پسر عمه محمد باقر قالیباف در سمت معاونت شهرداری تهران با واکنش تند سایت فردا روبه رو شد. این سایت در پاسخ به ادعای روزنامه دولت نوشت: 
  دور تازه اتهام زنی ها و تخریب علیه اصولگرایان مستقل این بار وجهی تازه یافته و عمق تهی بودن عقیدتی و عملی جریان انحرافی را آشکار کرده است. 
  در این شیرین کاری تازه که با استقبال بولتن جریان انحرافی (روزنامه ایران) هم روبرو شده است. عوامل منافق جریان انحرافی مدعی شده اند سید جعفر هاشمی تشکری، معاون شهرداری پسرعمه آقای قالیباف است!! این درحالی است که دکتر قالیباف اساسا عمه ندارند که این عمه پسری هم داشته باشد. 
  این اتهام زنی مضحک جدای از آنکه تهی بود انبان استدلال منحرفان را نشان می دهد نشانگر تخریب هدفمندی است که از جانب برخی اعضای نشاندار دولت هدایت می شود. پیشتر نیز یکی از سایت های این جریان با جعل سندی مضحک که می تواند «طنز سال» لقب گیرد مدعی حمایت مدیران شهری از جمع آوری بنرهای یکی از کاندیداهی انتخابات گذشته شده بود.سندی که انتشار آن در شبکه اجتماعی موجی از استهزا و تمسخر را روانه باند انحرافی دولت کرد. 
  در این باب ذکر چند نکته به پی بردن مقاصد جریان انحرافی کمک می کند: 
  1-پس از آشکار شدن فساد مالی و اعتقادی جریان انحرافی بازوی های رسانه ای این جریان می کوشند با هر طریقی با ملکوک کردن فضا و گشودن باب های جدیدی برای منازعه اذهان را از مسئله اصلی که همانا فساد این جریان است به سمتی دیگر هدایت کنند تا اساسا مسئله نیروهای انقلاب پاسخگویی به این اتهامات باشد نه مبارزه با این جریان خطرناک… 
  2-در این میان نقش قوه قضاییه بسیار حیاتی است. سوال این است که چگونه این همه بی قانونی و بی اخلاقی تحمل می شود؟ مگر غیر از این است که اکنون با ادله متقن فساد این جریان عیان شده است . پس چرا در این خصوص تساهل و صبر روا داشته می شود؟ تا کی قرار است این رجاله ها که مانند لمپن های هوادار رژیم شاه عربده می کشند و تهمت می زنند تحمل شوند؟ دیگر چه فعلی مانده است که این جریان مرتکب آن نشده است؟ 
  پس چرا برخورد لازم صورت نمی گیرد؟ این جریان مفلوک و منحرف با راه اندازی سایت های بی نام و نشان هر روز به لجن پراکنی مشغول اند و وقتی که فیلتر هم می شوند بلافاصله با آدرس جدید و گرافیک نو آشکار می شوند. بنابراین مشخص ست که کانون های قدرت و ثروت از این سایت ها حمایت می کنند و با حمله به اصولگرایان مستقل و منتقد می کوشند با مشوش کردن فضا اقدامات خود را توجیه کنند 
  3-سوال جدی دیگر از هییت نظارت بر مطبوعات و رسانه ها است که چگونه اجازه نشو نما به این سایت ها می دهند و چگونه این بی قانونی ها را ندیده می گیرند؟ چگونه است که رسانه های متعهد به انقلاب باید همواره در معرض رصد و نظارت باشند اما این سایت ها چنین با فراغ بال بتازند؟ این سیاست دوگانه چگونه توجیه می شود؟ 
  4-جریان انحرافی مانند جریان فتنه اینک در واپسین روزهای حیات خود می کوشد به هر عملی دست بزند . پیشتر برادر رییس جمهور گفته بود که عوامل این حلقه حتی به فکر «فاز نظامی» و دست بردن به سلاح نیز هستند و اخباری موثق نیز این امر را تصدیق می کنند. بنابراین این سنخ هتاکی ها و تخریب ها می تواند پیش زمینه این امر محسوب شود. اینجاست که بصیرت انقلابی ای که منافقین را زمینگیر کرد و بنی صدر را فراری داد و آتش فتنه را خاموش کرد به کار می آید. بصیرتی که «انحراف» را ذبح خواهد کرد.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.