• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » هشدار درباره استقرار نظامیان آمریکایی در مناطق مورد مناقشه دیالی
  کد خبر : 2061219

  هشدار درباره استقرار نظامیان آمریکایی در مناطق مورد مناقشه دیالی

  هشدار درباره استقرار نظامیان آمریکایی در مناطق مورد مناقشه دیالیReviewed by on Dec 3Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از السومریه، رعد الماس نماینده پارلمان عراق بر مخالفت با استقرار نظامیان آمریکایی در مناطق مورد مناقشه در استان دیالی تاکید کرد و آنرا عامل بی ثباتی دانست. وی افزود:…

  هشدار درباره استقرار نظامیان آمریکایی در مناطق مورد مناقشه دیالیReviewed by on Dec 3Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از السومریه، رعد الماس نماینده پارلمان عراق بر مخالفت با استقرار نظامیان آمریکایی در مناطق مورد مناقشه در استان دیالی تاکید کرد و آنرا عامل بی ثباتی دانست.

  وی افزود: استقرار نظامیان آمریکایی در مناطق مورد مناقشه در دیالی به هر دلیلی، غیرقابل قبول است و تاکنون علامتی که این موضوع را تایید کند از سوی طرفهای امنیتی و دولتی مشاهده نکرده ایم.

  الماس تاکید کرد: ما ایمان راسخ داریم که استقرار نظامیان آمریکایی در مناطق مورد مناقشه به هرج و مرج و نتایج فاجعه بار منجر خواهد شد زیرا مخالفت مردمی با حضور آمریکایی که بخشی بزرگی از بحران کنونی به علت آنهاست، وجود دارد.

  وی بیان کرد: امنیت مناطق مورد مناقشه در استان دیالی پس از استقرار نیروهای دولتی با ثبات است و ساکنان با آنها همکاری می کنند و نیازی به حضور نیروهای خارجی نیست. استقرار نیروهای آمریکایی سرآغاز هرج و مرج است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.