• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » عزت یک کشور انتقال سنگر مبارزه با دشمن به کشور دیگر است
  کد خبر : 2061179

  عزت یک کشور انتقال سنگر مبارزه با دشمن به کشور دیگر است

  عزت یک کشور انتقال سنگر مبارزه با دشمن به کشور دیگر استReviewed by on Dec 3Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا ، دکتر سید حسین نقوی حسینی روز یکشنبه دردیدار با فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: منافع ملی ایران اسلام حکم می کرد که سنگر مبارزه با دشمنان قسم خورده…

  عزت یک کشور انتقال سنگر مبارزه با دشمن به کشور دیگر استReviewed by on Dec 3Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا ، دکتر سید حسین نقوی حسینی روز یکشنبه دردیدار با فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: منافع ملی ایران اسلام حکم می کرد که سنگر مبارزه با دشمنان قسم خورده نظام به کشور دیگر منتقل شود، مسأله مهمی که برخی از افراد داخل کشور هنوز نیز متوجه آن نشده اند.
  وی افزود: این واقعیتی است که اگر در سوریه مقابل گروه های تروریستی داعش مقاومت نمی کردیم ، امروز داعش در تهران به دنبال زن و بچه همه ما بودند.
  نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی افزود: در جریان حمله داعش به مجلس شورای اسلامی و مرقد امام راحل، سه نفر از این گروه های تروریستی موفق شدند که آن مشکلات را به وجود آورند ولی اگر این موضوع ادامه پیدا می کرد ممکن بود که حکایت سوریه در ایران نیز تکرار شود.
  وی تأکید کرد: امنیت و عزت ایران موهبتی است که به برکت خون هزاران شهید به دست آمده و همه افراد وظیفه دارند که با تمام توان از این امنیت پایدار حراست کنند.
  وی با اشاره به فعالیت مستمر نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت در جامعه گفت: هر چند که هیچ تناسبی بین جمعیت با تجهیزات نیروی انتظامی در شرق استان تهران وجود ندارد ولی پرسنل خدوم این نیرو توانسته اند تا با اقدامات شبانه روزی این کاستی‌ها را جبران کنند.
  نقوی با تأکید بر حرکت در مسیر ولایت فقیه گفت: همه افراد از مردم تا مسئولان وظیفه دارند تا سخنان رهبر معظم انقلاب را به درستی متوجه شده و آنها را سرلوحه خود قرار دهند.
  سخنگوی کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی افزود: کسانی که خلاف رهبر حرف زده و عمل کنند یا یا حصرنشین می شوند یا بست نشینی پیشه می کنند.
  خبرنگار: سید حسن میری**انتشار: محمد آجورلو
  تهرام/۷۲۵۴//۱۳۴۸

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.