• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » نماینده مردم بردسیر و سیرجان: کارآفرینی نیاز اساسی کشور است
  کد خبر : 2061173

  نماینده مردم بردسیر و سیرجان: کارآفرینی نیاز اساسی کشور است

  نماینده مردم بردسیر و سیرجان: کارآفرینی نیاز اساسی کشور استReviewed by on Dec 3Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا شهباز حسن پور روز یکشنبه در آیین تکریم و معارفه ریاست آموزش و پرورش بردسیر افزود: یکی از اولویتهای وزارت آموزش و پرورش قطع سرانه مدارس است و بحث استخدام در کشور حداقل…

  نماینده مردم بردسیر و سیرجان: کارآفرینی نیاز اساسی کشور استReviewed by on Dec 3Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا شهباز حسن پور روز یکشنبه در آیین تکریم و معارفه ریاست آموزش و پرورش بردسیر افزود: یکی از اولویتهای وزارت آموزش و پرورش قطع سرانه مدارس است و بحث استخدام در کشور حداقل تا ۱۰ سال آینده تعطیل خواهد بود لذا تلاشها باید به سمت کارآفرینی جهت گیرد.
  وی ادامه داد: سالانه ۸۰۰ دانش آموخته دانشگاهی و حدود پنج میلیون نفر بیکار در کشور داریم که اگر سالی یک و نیم میلیون شغل هم ایجاد کنیم باز هم برای رفع بیکاری کفایت نخواهد کرد.
  حسن پور اظهار کرد: امروز وضعیت اقتصادی کشور به گونه ای ست که همه ما باید در جهت کارآفرینی برای مردم فعالیت نماییم و بجای تکیه بر نفت باید به سمت کارآفرینی برویم.
  وی ادامه داد: مردم از دعواهای سیاسی خسته شده اند و همه ما مسئولان باید در راستای حل مشکلات اقتصادی آنان اقدام کنیم.
  وی در ادامه گفت: در برنامه های آینده کشور کمیته امداد توسعه نمی یابد و مبنا بر کارآفرین شدن مددجویان است.
  معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان نیز با بیان اینکه توسعه باید درون زا باشد و در آموزش پرورش باید از مقطع پیش دبستانی آغاز شود، از نماینده مردم در مجلس خواست برای بهبود کیفیت آموزشی و به منظور ارج نهادن به فرهنگیان، دو مدرسه در مقطع ابتدایی بصورت پایلوت در نظر گرفته شود و برای تجهیز هر مدرسه ۱۰۰ میلیون تومان از طریقی بجز منابع آموزش و پرورش در نظر گرفته شود تا بتوانند به این مدارس خدمات ویژه برسانند.
  رضا طلابیگی از عطا احمدی به عنوان الگوی نمونه خیر در آموزش و پرورش یاد کرد و گفت: نقش خیرین در حوزه های مختلف آموزش و مشاوره والدین، پیش دبستانی، ادبیات کودک و غیره در موسسه معراج اندیشه سیرجان بی نظیر است لذا لازم است برای انجام اقدامات مشابه در بردسیر هم بودجه ای اختصاص یابد.
  وی با بیان اینکه سیرجان ۶۵ هزار و بردسیر حدود ۱۲ هزار دانش آموز دارد، از حسن پور خواست سهمیه ۲۰ درصدی (به نسبت جمعیت دانش آموزی بردسیر) از طریق معین اقتصادی منطقه و مجموعه گل گهر جذب و صرف فعالیتهای فرهنگی حوزه آموزش و پرورش این شهر بشود.
  حسن پور نیز قول مساعد داد برای تجهیز و ایجاد ۲ مدرسه دخترانه و پسرانه فرهنگیان (مقطع ابتدایی) در بردسیر مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان از طریق معین اقتصادی منطقه (گل گهر) و مساعدت آموزش و پرورش جذب کنند.
  فرماندار بردسیر نیز گفت: برای تکمیل استخر شنای آموزش و پرورش مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان از سوی اداره کل نوسازی تامین شده که به زودی در اختیار آموزش و پرورش بردسیر قرار خواهد گرفت.
  مجید نجف پور افزود: تا پایان سال جاری این استخر به عنوان دومین استخر شهرستان تکمیل و به بهره داری خواهد رسید.
  وی اظهار کرد: نخستین استخر شنای بردسیر پس از ۱۸ سال معطلی آماده افتتاح و بهره برداری است.
  آیین تکریم و معارفه ریاست آموزش و پرورش روز شنبه در سالن پیامبر اعظم این اداره با حضور جمعی از مردم، مسئولان و فرهنگیان بردسیر برگزار شد.
  سیرجان و بردسیر با فاصله ۱۲۰ کیلومتری در یک حوزه انتخابیه قرار دارند.
  بردسیر در فاصله ۶۰ کیلومتری غرب کرمان قرار دارد.
  خبرنگار: زهرا بیرمی نیا ** انتشار دهنده: نجمه حسنی*
  ۷۴۲۱/۳۰۲۹

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.