• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » کمیسیون امنیت ملی برای ارتقای امنیت کشور بودجه های خوبی در نظر گرفته است
  کد خبر : 2061144

  کمیسیون امنیت ملی برای ارتقای امنیت کشور بودجه های خوبی در نظر گرفته است

  کمیسیون امنیت ملی برای ارتقای امنیت کشور بودجه های خوبی در نظر گرفته استReviewed by on Dec 3Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ورامین ما: سید حسین نقوی نماینده شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در دیدار مشترک با سردار ناظری فرمانده…

  کمیسیون امنیت ملی برای ارتقای امنیت کشور بودجه های خوبی در نظر گرفته استReviewed by on Dec 3Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ورامین ما: سید حسین نقوی نماینده شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در دیدار مشترک با سردار ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران و معاونت های آن گفت: وظیفه همه ما این است که سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی را به درستی متوجه شده و آنها را سرلوحه خود کنیم.

  وی خاطر نشان کرد: اگر رهبر خود را رها کنیم آن زمان است که هر چه به سرمان آید حقمان است که تاریخ نیز این را نشان داده است.

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آنهایی که برخلاف رهبر شدند یا حصرنشین می شوند یا بست نشین، گفت: پیروزی بزرگ رزمندگان اسلامی واقعی در محور مقاومت را تبریک عرض می‌کنیم.

  نماینده منطقه ورامین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نیروهای انتظامی در شرق استان تهران تلاش شبانه روزی می کنند و در جریان فعالیت های آنها در سه شهرستان جنوب شرق استان تهران هستیم.

  وی پس از بیان اینکه اینکه ضریب امنیت شرق استان تهران بهبود یافته است و همین نشان از تلاش نیروی انتظامی است، افزود: کمیسیون امنیت ملی برای ارتقای امنیت کشور از طریق نیروهای نظامی و انتظامی توجه ویژه داشته و بودجه های خوبی را در نظر گرفته است.

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: منافع ملی و عزت یک کشور است که سنگر مبارزه با دشمن خود را به کشور دیگر ببرد و این مسئله را باید به برخی افراد داخل کشور فهماند.

  وی با بیان اینکه اگر در سوریه مقاومت نکنیم داعشیان در تهران به دنبال زن و بچه ما و مسئولین خواهند کرد، گفت: ۳ نفر از داعشیان توانستند وارد ایران شوند و آن شد که دیدیم ولی اگر ادامه پیدا می‌کرد حکایت سوریه اینجا پیش می امد.

  نقوی پس از بیان اینکه از مواضع و اقدامات دولت گلایه مند هستیم، گفت: دولت سوریه اعلام کرده بود که ۱۱ ماه ایران در آن کشور سفیر نداشته و همین باعث گلگی ما شده بود.

  نماینده منطقه ورامین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امیدوار هستیم که در نقش نمایندگی خود در حوزه ملی و شهرستانی دفاع کنیم، گفت: هیچ تناسبی بین جمعیت و تجهیزات نیروی انتظامی در شرق استان تهران نیست ولی نیروی انتظامی با اقدامات شبانه روزی این کاستی‌ها را جبران کرده است.

  سردار ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران نیز در این دیدار بیان کرد: پیروزی مقاومت را تبریک عرض می‌کنیم.

  وی خاطر نشان کرد: در حوزه های مختلف از جمله مسائل سیاسی همگان پی برده اند که رهبر معظم انقلاب اسلامی چه جایگاه بالایی دارند ولی هر از گاهی باید اتفاقی رخ دهد تا بعضی افراد مواضع خود را مشخص کنند تا جایگاهشان نسبت به رهبری مشخص شود.

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران اظهار داشت: بعضی نمایندگان هستند که تلاش هایشان فراتر از حوزه انتخابیه آنهاست که نماینده منطقه ورامین از جمله این نمایندگان است.

  سردار ناظری خاطر نشان کرد: در زمینه قانون بودجه دفاع به موقع و مناسبی از جانب نماینده منطقه ورامین صورت گرفت که از این موضع به موقع تقدیر می‌کنیم.

  وی تصریح کرد: تاییدی که نماینده منطقه ورامین بر فعالیت نیروی انتظامی شرق استان تهران می‌کند برای ما بسیار مهم و ارزشمند است.

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: در حوزه جرائم امنیتی وضعیت بسیار مناسبی داریم و اقدامات کمی نیز که صورت می‌گیرد در کمترین زمان فرد منجر به این اقدام دستگیر می شود.

  سردار ناظری با بیان اینکه توانسته ایم پرونده‌هایی که طی سالیان گذشته رخ داده بود را حتی در استان های دیگر کشف کنیم، گفت: ۲۳هزار متر مربع مساحت سوله هایی است که کشف کرده‌ایم که محل‌دپوی قاچاق در شهرستان قرچک بوده است و پس از آن کشفیات، نیروهای متخصص نیروی انتظامی در گلوگاه های مرزی حاضر شدند.

  وی اظهار داشت: زمانی بود که آمار دقیقی بر روی حضور اتباع در شرق استان نداشتیم ولی طی دو سال گذشته توانسته ایم بانک جامعی در این خصوص تهیه کنیم.

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران پس از بیان اینکه امنیت شرق با غرب استان تهران به هم وابسته است، افزود: به مسئولین اعلام کرده ایم که امنیت جنوب شرق استان تهران امنیت ملی کشور است و مسئولین نیز بعد از شنیدن استدلال ما به این مسئله پی برده اند.

  سردار ناظری با بیان اینکه سازمان‌های دولتی که در تهران نشسته اند هیچ کمکی به ما نکرده اند، گفت: برخی اقدامات بسیار مناسبی توسط همکاران ما انجام می شود ولی وقتی بی اهمیتی مسئولین مربوطه مشاهده می گردد باعث دلسردی همکاران ما می گردد.

  وی پس از بیان اینکه شرق استان تهران را باید به صورت استانی ببینیم، گفت: مجمع نمایندگان استان تهران در مسائل مختلف از جمله کویر ورامین، پیست ابعلی و دیگر مسائل مسئول هستند به همین دلیل باید در این مسائل ورود پیدا کنند.

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران بیان کرد: برخی مسئولین شهرستانی همکاری‌های لازم برای راه اندازی ستاد فرماندهی شرق استان تهران با ما ندارند و از مسئولین استانی درخواست داریم تا این مشکلات برطرف شود.

  سردار ناظری خاطر نشان کرد: نقاطی مانند خیراباد، امراباد و نقاط پرتراکم دیگر ما باید کلانتری‌های مستقل داشته باشند ولی این امر هنوز محقق نشده است.

  وی اظهار داشت: راه اندازی مرکز گواهینامه پایه یک باعث خوشحالی و راحتی مردم منطقه شرق استان شده است و مردم از این امکانات مدرن استفاده بهینه می کنند.

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه از رویکرد فرمانده انتظامی ناجا بابت توسعه مکان‌های فعالیت استفاده بهینه می کنیم، گفت: فعالیت نماینده منطقه ورامین باعث خوشحالی ما است که رهبر معظم انقلاب اسلامی نماینده ای در کمیسیون امنیت ملی دارند.

  سردار ناظری تصریح کرد: روشنگری متخصصانی مانند نماینده منطقه ورامین باعث می شود تا نیروهای انتظامی در زمان های حساس مانند فتنه کوچکترین لغزشی نداشته باشند.

  حجت الاسلام نورس مسئول عقیدتی سیاسی شرق استان تهران در این نشست بیان کرد: اقدامات فرهنگی مختلف و گسترده ای برای افزایش سطح فرهنگی عموم مردم و همچنین مامورین نیروی انتظامی شرق استان تهران انجام شده است.

  وی خاطر نشان کرد: صحنه‌هایی از سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در نمایشگاه ها باسازی شد که مورد استقبال گسترده مردم و مدارس قرار گرفت.

  مسئول عقیدتی سیاسی شرق استان تهران بیان کرد: یکی دیگر از اقدامات این است که کلیه کارکنان با دست خط خودشان قرآن مجید را کتابت کنند تا با این روش با کتاب الهی انس پیدا کنند.

  حجت الاسلام نورس با بیان اینکه سردار فرماندهی انتظامی شرق استان تهران در مسائل فرهنگی پیش قدم است، گفت: اگر ساختمان ستاد فرماندهی راه اندازی گردد آن زمان است که می توانیم به دلیل تجمیع نیروها در یک محل اقدامات بهتر و مناسب تری را انجام دهیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.